Netflix, StrangerThings 4. sezon 2. kısım ilk görsellerini paylaştı

 

Kuş Uçuşu

Netflix, Stranger Things 4'üncü sezon 2'inci kısım ilk görsellerini paylaştı. 8 ve 9'uncu bölümlerin yer aldığı Stranger Things 4 - 2. Kısım, 1 Temmuz'da Netflix ekranlarındaki yerini alacak.

 

Kuş Uçuşu

Hawkins'e dehşet saçan ve büyük yıkıma sebep olan Starcourt Savaşı'ndan bu yana altı ay geçmiştir. Savaşın getirdiği sonuçlarla boğuşan dostlarımız, ilk kez birbirinden ayrı düşer. Bir yandan da lise hayatının getirdiği karmaşaya göğüs geren arkadaşlar için işler hepten zorlaşmıştır. En savunmasız oldukları böylesi bir anda korkunç, doğaüstü bir tehdit ortaya çıkar. Bu tehdit, çözülmesi durumunda Baş Aşağı Dünya'nın etrafa saldığı dehşete son verebilecek tüyler ürperten bir sırrı da beraberinde getirir.

Kuş Uçuşu Yeni sezonda; Jamie Campbell Bower, Joseph Quinn, Eduardo Franco, Sherman Augustus, Mason Dye, Nikola Djuricko, Tom Wlaschiha, Myles Truitt, Regina Ting Chen, Grace Van Dien, Logan Riley Bruner, Logan Allen, Elodie Grace Orkin, John Reynolds, Rob Morgan, Amybeth McNulty ve Robert Englund'un katıldığı dizinin 8. bölümü 1 saat 25 dakika ve 9. bölümü 2 saat 20 dakika olarak yayınlanacak. Kuş Uçuşu Kuş Uçuşu Kuş Uçuşu

Paylaş

 

Tüm Kuş Uçuşu Bilgileri