1001 Tv > Haberler > Netflix orijinal filmi Romantik Hırsız'dan ilk kareler yayınlandı

Netflix orijinal filmi Romantik Hırsız'dan ilk kareler yayınlandı


19.02.2024 | Bir İhtimal Daha Var
Bir İhtimal Daha Var

Netflix, Esra Bilgiç ve Birkan Sokullu'nun başrollerini paylaştığı Romantik Hırsız'ın ilk karelerini ve ilk tanıtmını paylaştı.

 

Bir İhtimal Daha Var

Netflix, başrollerinde Birkan Sokullu ve Esra Bilgiç’e, Fırat Tanış ve Ushan Çakır’ın eşlik ettiği yeni filmi Romantik Hırsız’ın ilk fragmanını paylaştı.

Bir İhtimal Daha Var

Yönetmenliğini Recai Karagöz’ün üstlendiği, Pelin Karamehmetoğlu tarafından kaleme alınan Romantik Hırsız; aksiyon, aşk ve entrikayı zevk sahibi bir hırsız ile buluşturuyor.

Bir İhtimal Daha Var

Interpol’ün Sanat Suçları Birimi’nde çalışan bir polis memuru olan Alin (Esra Bilgiç), girilmesi imkânsız bir müzeden tabloları çalan hırsızın peşine düşer, fakat hırsızın geçmişte evlenmeyi planladığı milyoner Güney Arat (Birkan Sokullu) olduğunu keşfedince görevi ile kalbi arasında zor bir karar alması gerekir.

Bir İhtimal Daha Var

Filmin konusu ise şöyle:

Alin, Interpol'ün Sanat Suçları Birimi’nde çalışan başarılı bir polis memurudur. Bir süredir dünyanın yüksek güvenliğe sahip müzelerinden değerli tabloları çalan bir hırsızın izini sürmektedir. Alin, yoğun bir takip sonunda bu romantik hırsızın bir sonraki hedefini çözer. Onu yakalamak için harekete geçtiğinde ise hiç beklemediği bir durumla karşı karşıya kalır. Sanat düşkünü bu hırsız, Alin'in bir zamanlar âşık olduğu ve evlenmek üzereyken aniden ortadan kaybolan, milyoner iş adamı Güney'den başkası değildir. Alin'in artık tek çaresi vardır: Güney'le yeniden yüzleşmek ve onu suçüstü yakalamak.

İzleyicileri eğlenceli bir entrikanın içindeki aşk hikayesine davet eden Romantik Hırsız, tüm dünyayla aynı anda 14 Mart’ta yalnızca Netflix’te yayınlanacak.

Bir İhtimal Daha Var Bir İhtimal Daha Var

 

Oyuncu kadrosu Genel Bilgiler Haftalık Dizi Programı