1001 Tv > Haberler > Metin Akdülger, Sandık Kokusu'na veda etti

Metin Akdülger, Sandık Kokusu'na veda etti


23.05.2024 | Sandık Kokusu
Sandık Kokusu

Show TV'nin çarşamba akşamları ekrana gelen dizisi Sandık Kokusu'nun başrol oyuncularından Metin Akdülger diziye duygusal sözlerle veda etti.

 

Sandık Kokusu Show TV'nin çarşamba akşamları ekrana gelen, O3 Medya imzalı dizisi Sandık Kokusu'nun başrol oyuncularından Metin Akdülger, 22 Mayıs akşamı ekrana gelen bölümle diziden ayrıldı. Akdülger, diziye ve canlandırdığı karaktere duygusal sölerle veda etti. Sandık Kokusu

Metin Akdülger, kendisine ait sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "Hanımlar Beyler, hayat büyülü anlarla ve bilinmezliklerle dolu bir macera. Atilla’da benim hayatımın en büyülü parçalarından biri. Onun bana yaşattığı anlar, tanıştırdığı ruhlar, yoldaşlar artık benim kalbimdeler, güvendeler. Hikayeler anlatıldıkça hayat bulur, hikaye anlatıcıları da hikayelerinde bulurlar kendi hayatlarını. Bana hayat veren Atilla’ya ve ona hayat veren tüm ekipteki dostlarıma kalpten minnet ve sevgilerimi iletmek istiyorum. Onları çok seviyorum ve özleyeceğim. Hikayemizi seven tüm izleyicilerimize, verdikleri büyük sevgi ve gösterdikleri anlayış için teşekkür ederim." sözlerine yer verdi.

Sandık Kokusu Akdülger'in rol arkadaşı Özge Özpirinçci ise, paylaştığı fotoğrafa "bunu saymıyorum ve seni çok seviyorum!" yorumunu ekledi.

 

Bölüm fotoğrafları Bölüm özeti Oyuncu kadrosu Genel Bilgiler Haftalık Dizi Programı