Melisa Aslı Pamuk, MAG'in sorularını yanıtladı

 

Hayaller ve Hayatlar

Melisa Aslı Pamuk; hayallerinden, canlandırmak istediği karakterlere, aşk hayatından, yaşam felsefesine dek tüm merak edilenleri MAG okurları için anlattı.

 

Hayaller ve Hayatlar

Hayat felsefesini “Negatif enerjiden uzak durmak. Bu negatifliği bir insan ya da ortamda hissettiğim anda o ortamdan uzaklaşıyorum, çünkü o enerjinin beni yıpratmasına izin vermek istemiyorum” diyerek tanımlayan başarılı oyuncu hayalleri ile ilgili ise şunları söyledi:

Hayaller ve Hayatlar

“Birçok hayalim var ama gerçekleştirdikten sonra hep birlikte görelim istiyorum. Dövüşebilen, silah tutan, daha maskulen ve kahraman bir kadını canlandırmayı çok isterim.”

Hayaller ve Hayatlar

“Dijital platformda olmak televizyon seyircisinden bir tık daha uzak kalmak anlamına geliyor; ama oyuncu açısından da güzel. Daha paket bir program çekiyoruz” diyen Melisa Aslı Pamuk sözlerine şunları ekledi: “Başı ve sonu belli olan projeler çekiyoruz. Bu da bizde bir rahatlık sağlıyor. Ben televizyonu da dijitali de seviyorum. Dijitalde biraz daha rahat ve özgün projelerde yer alabilirken, televizyonda daha kısıtlı projelerde yer alabiliyoruz; bence en önemli fark bu.”

Hayaller ve Hayatlar

“Huzurlu, mutlu, sessiz, sakin, şanslı ve az insanla görüşmekten hoşnut olan biriyim. Az insan, çok mutluluk...”

Hayaller ve Hayatlar

“Birçok hayalim var ama gerçekleştirdikten sonra hep birlikte görelim istiyorum.”

Hayaller ve Hayatlar

“Dövüşebilen, daha maskulen ve kahraman bir kadını canlandırmayı çok isterim.”

Hayaller ve Hayatlar Hayaller ve Hayatlar

Paylaş

 

Tüm Hayaller ve Hayatlar Bilgileri