1001 Tv > Haberler > Kuş Uçuşu'nun 2. sezon tarihi belli oldu

Kuş Uçuşu'nun 2. sezon tarihi belli oldu

15.11.2023 | Kuş Uçuşu
Kuş Uçuşu

Netflix'in ilk sezonu beğeni kazanan orijinal dizisi Kuş Uçuşu'nun 2. sezon tarihi belli oldu.

 

Kuş Uçuşu

Başrollerini Birce Akalay, Miray Daner ve İbrahim Çelikkol’un paylaştığı, senaryosunu Meriç Acemi'nin kaleme aldığı, Ay Yapım imzalı dizinin 2. sezonu 14 Aralık'ta yayınlanacak.

Kuş Uçuşu

Kuş Uçuşu’nun ilk sezonunda yaşanan fırtınanın yıkımına uğrayan her şey yeni baştan inşa ediliyor. Büyük bir hırsla istediklerini nihayet avuçlarının içine alan Aslı, hayallerini kurduğu koltuğu doldurmanın gereklilikleri ve beraberinde gelen gerçek sorumluluklar ile yüzleşiyor.

Kuş Uçuşu

Tahtını tecrübesiz bir kuşa kaybeden Lale ise sahip olduğu gücün ardında kaybettiklerini Kenan’ın da desteğiyle yeniden aramaya başlıyor ve hikaye bambaşka yerlere uzanıyor.

Kuş Uçuşu

Kuş Uçuşu'nun 2. sezon konusu ise şöyle:

Ormanda yaşayan aslanlarla onlar tarafından görmezden gelinen avcı kuşun amansız mücadelesini anlatan Kuş Uçuşu, dünyada hala karar verici pozisyonlarda duran önceki kuşakla, yetişmekte olan yeni kuşağın çarpışmasını gözler önüne seriyor. İlk sezonunu Aslı'nın Lale'yi yerinden ederek zafere ulaşmasıyla sonlandıran dizi, yeni sezonunda Aslı ve Lale'nin kıran kırana çekişmelere sahne olan medya sektöründe ayakta kalma savaşına odaklanıyor. Aslan sürüsünün bir parçası olmaya çalışan Aslı için işler daha da zor bir hal alırken Lale, tutkularını kaybetmenin acısıyla kabuğuna çekilip kendini evine hapsediyor. İlk sezonda yaşananların ardından ikilinin mücadelesi ve kuşaklar arasındaki savaş tüm hızıyla devam ediyor.

Kuş Uçuşu Kuş Uçuşu

 

Bölüm fotoğrafları Bölüm özeti Oyuncu kadrosu Genel Bilgiler Haftalık Dizi Programı