Kuş Uçuşu'ndan ilk kareler yayınlandı

 

Kuş Uçuşu

Netflix, iki ayrı kuşağı temsil eden iki kadının arasında yaşananları anlatan yeni dizisi Kuş Uçuşu’dan ilk kareleri paylaştı.

 

Kuş Uçuşu

Başrollerini, Birce Akalay, Miray Daner ve İbrahim Çelikkol’un paylaştığı kadrosunda Burak Yamantürk, İrem Sak ve Defne Kayalar'ın da yer aldığı Kuş Uçuşu, 3 Haziran’da tüm dünya ile aynı anda Netflix’te yayınlanacak.

Kuş Uçuşu

Yapımcılığını Kerem Çatay’ın, yapımını Ay Yapım’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Deniz Yorulmazer’in oturduğu, senaryosunu ise Kiralık Aşk, Ufak Tefek Cinayetler ve Aşk 101 gibi pek çok ses getiren diziyi kaleme alanMeriç Acemi’nin yazdığı, 8 bölümlük Kuş Uçuşu’nun konusu kısaca şöyle; 

Kuş Uçuşu

Kuş Uçuşu, dünyada hala karar verici pozisyonlarda bulunan X kuşağıyla, yeni gelmekte olan Z kuşağının çarpışmasını anlatıyor.

X kuşağı yeni dünyayı, sosyal medyayı, yeni mecraları ve iş kollarını anlamaya çalışırken, asıl değişikliğin farkında değiller. Bakış açıları, yaklaşımlar ve hedefe giden yolun yürünme şekli bambaşka artık. Yukarılara tırmanırken, çok çalışmanın erdemine güvenmek yerine "kuş uçuşu" gitmeye çalışan Aslı'yı izleyeceğiz. Hikaye, hedefine güdümlenmiş, en üstteki koltuğa oturabilmek, masadaki önemli kişi olabilmek için mücadele eden Aslı'nın yeni dünyanın yöntemleriyle kazanıp kazanamayacağını sorgulayacak.

Kuş Uçuşu


Diziden yayınlanan karelerin tamamına buradan ulaşabilirsiniz.

Paylaş

 

Tüm Kuş Uçuşu Bilgileri