1001 Tv > Haberler > Kimler Geldi Kimler Geçti'nin tarihi belli oldu

Kimler Geldi Kimler Geçti'nin tarihi belli oldu

Kimler Geldi Kimler Geçti

Serenay Sarıkaya'nın başrolünde yer aldığı, Netflix'in yeni orijinal dizisi Kimler Geldi Kimler Geçti'nin yayın tarihi belli oldu.

 

Kimler Geldi Kimler Geçti Netflix, merakla beklenen yeni dizisi Kimler Geldi Kimler Geçti'nin 9 Mayıs 2024'te yayınlanacağını yeni bir fragman ve yeni karelerle duyurdu. Kimler Geldi Kimler Geçti Dizi, izleyiciyi günümüz ilişkilerine, arkadaşlığa, aşka ve modern zaman sancılarına heyecanlı bir yolculuğa çıkarmayı vaat ediyor. Kimler Geldi Kimler Geçti Serenay Sarıkaya'ya Metin Akdülger, Hakan Kurtaş, Boran Kuzum, Ahmet Rıfat Şungar, Meriç Aral, Bade İşçil, Esra Ruşan ve Efe Tunçer'in eşlik ettiği dizinin yaratıcılığını Ece Yörenç üstlenirken yönetmen koltuğunda ise Bertan Başaran oturuyor. Kimler Geldi Kimler Geçti Ay Yapım imzalı dizinin kadrosunda ayrıca Kamil Güler, Cem Güler, Zeynep Tuğçe Bayat, Gülcan Arslan, Perihan Savaş, Laçin Ceylan, Ege Aydan ve Selçuk Borak yer alıyor. Kimler Geldi Kimler Geçti

Kimler Geldi Kimler Geçti'nin konusu ise şöyle: 

Başarılı avukat Leyla Taylan ihanetle biten ilk aşkının acısından kurtulmak için kendini yıllar sonra yeniden flört dünyasına atar. Arkadaşları ve yakışıklı şef Şeyyaz’ın yardımıyla ayrılığın acısından sıyrılıp “yılın boşanma davası” sayılan bir davada ünlü üçüncü eş Tuba Tepelioğlu’nun vekili olur. Karşısında 15 yıl içinde üç kadınla evlenip boşanmış ilişki katili bir koleksiyoner olan Cem Murathan bulunmaktadır. Leyla, “hem suçlu hem güçlü” olan bu “narsist” adama karşı müvekkilini en ateşli şekilde savunacaktır. Ancak o ateşle ortalık toz duman olur.

Kimler Geldi Kimler Geçti Kimler Geldi Kimler Geçti Kimler Geldi Kimler Geçti Kimler Geldi Kimler Geçti

 

Bölüm fotoğrafları Bölüm özeti Oyuncu kadrosu Genel Bilgiler Haftalık Dizi Programı