Kerem Bürsin 'Sanat ve Teknoloji Zirvesi'ne katıldı

 

Sen Çal Kapımı

ART & TECH for GOOD SUMMIT 2022 kapsamında 14 Mayıs Cumartesi günü gerçekleşen ‘Sanat ve Teknoloji Zirvesi’, 45 konuşmacıyı ağırladı. Açılış konuşmasını David McWilliams’ın gerçekleştirdiği panelde, Refik Anadol, Kerem Bürsin, Haluk Levent, Alemşah Öztürk ve daha birçok konuşmacı yer aldı.

Sürdürülebilirlik, sanat, girişimcilik, teknoloji ekosisteminin günümüzdeki buluşma noktası olan Metaverse, NFT ve Web 3.0, Türkiye’den ve dünyadan konusunda uzman konuşmacıların özgün içerikleriyle ART & TECH for GOOD SUMMIT 2022 ‘Sanat ve Teknoloji Zirvesi’ndeydi.

 

Sen Çal Kapımı Kerem Bürsin şunları söyledi; “Sürdürülebilirlik başlığını hayatımızın her alanına taşımamız gerek. Birey olarak yaşam şeklimizi değiştirirken çevremizden de farkındalığı artıracak taleplerde bulunmamız gerek. Örneğin biz oyuncular setlerde kullanılan plastik kullanımını azaltma talebiyle yapımcılarla iş birliği yapabiliriz. Ya da markalarla olan her iş birliğimizde çevreye katkı sağlayacak iyilikler talep edebiliriz. Sürdürülebilir bir dünya adına her geçen gün yeni şeyler öğreniyorum, bu konuya odaklanmaya başladıkça bilmediğimiz onlarca şey olduğunu görüyorum” dedi.

Paylaş

 

Tüm Sen Çal Kapımı Bilgileri