Kendi Düşen Ağlamaz'ın setinden ilk kareler geldi

Kendi Düşen Ağlamaz

TRT 1’in yeni dizisi "Kendi Düşen Ağlamaz" sete çıktı. Setten ilk kareler dizinin başrol oyuncularından geldi.

 

Kendi Düşen Ağlamaz

TRT ekranından izleyici ile buluşmaya hazırlanan "Kendi Düşen Ağlamaz" dizisi sete çıktı. İstanbul'da sete başlayan dizinin ilk gününden fotoğraflar da basınla paylaşıldı.

Kendi Düşen Ağlamaz

Kadrosunda ‘’Hakan Yılmaz, Selen Soyder, Eylül Tumbar, Enes Koçak, Berat Yenilmez, Hivda Zizan Alp, Yonca Şahinbaş, Serhan Onat, Sema Çeyrekbaşı,Yiğit Kalkavan, Sait Genay, Beste Yaralı, Çağla Boz ve Yiğit Kaan Yazıcı gibi isimleri buluşturan Kendi Düşen Ağlamaz'ın ilk set günü heyecanı objektiflere yansıdı.

Kendi Düşen Ağlamaz

Yapımcılığını NGM'nin üstlendiği, yönetmenliğini Emre Kabakuşak'ın yaptığı "Kendi Düşen Ağlamaz"ın senaryosunu ise Gülbike Sonay Üte ve Tuna Kıygı birlikte kaleme alıyor.

Kendi Düşen Ağlamaz

Ayşegül Çiçekoğlu'nun aynı adlı kitabından uyarlanan dizinin kısaca konusu ise şöyle; Doğduğu gün annesini kaybeden Alize, babası tarafından şımartılarak büyütülmüş güzel olduğu kadar çok da bencil bir genç kızdır. Babasının yeniden evleneceğini öğrenince çılgına dönen Alize, intikam almak için onun evlenmesine asla izin vermeyeceği bir adamla numaradan izdivaç yapmaya karar verir. Ancak işler planladığı gibi gitmeyecektir.

 

Bölüm fotoğrafları Bölüm özeti Oyuncu kadrosu Genel Bilgiler Haftalık Dizi Programı