Kağıt Evden ilk kareler yayınlandı

30.03.2021 Kağıt Ev
Kağıt Ev

Star’ın; Erdal Beşikçioğlu, Nur Fettahoğlu, Tuvana Türkay, Can Nergis ve Nihal Koldaş’ın başrollerini paylaştığı yeni dizisi ‘Kağıt Ev’in çekimleri sürüyor. Dizinin setinden ilk fotoğraflar paylaşıldı.

 
Yapımını O3 Medya’nın, yapımcılığını Saner Ayar’ın üstlendiği, dizinin yönetmenliğini Şenol Sönmez üstleniyor. Dizinin oyuncu kadrosunda; Helin Kandemir, Nejat Uygur, Bülent Gültekin, Yaşar Üzer, Bulut Teker, Tuğçe Aykut gibi isimler de yer alıyor.  

 

 

Evli ve 3 çocuk sahibi karı kocayı canlandıran başrol oyuncuları Erdal Beşikçioğlu ve Nur Fettahoğlu bir televizyon dizisi için ilk kez bir araya geldi.
 
Cihan (Erdal Beşikçioğlu) ve Aylin Fırtına (Nur Fettahoğlu) oğulları Mert (Nejat Uygur),  büyük kızları Cemre (Helin Kandemir) ve küçük kızları Melisa (Bulut Teker) ile; mutluluk ve refah içinde, imrenilecek bir hayat yaşamaktadırlar. Kariyerleri, evleri, hayatları kısacası çizdikleri aile tablosu mükemmeldir. Ama bu mükemmel hayatları tek bir yanlış anlama ile darmadağın olur. Fırtına Ailesi’nin hayatı,  verdikleri talihsiz bir karar ile bir anda değişecek, yıllarca büyük bir özen ve emekle kurdukları  düzenleri  ise bir gecede temellerinden sarsılacaktır. Onlar hem çocuklarını hem de ailelerini korumak için her şeyi göze almak zorundadırlar.
 


Paylaş

 

Tüm Kağıt Ev Bilgileri