İpuçları neyi işaret ediyor? Alef'in yeni bölümünde neler yaşanacak?

24.04.2020 Alef
Alef

Kenan İmirzalıoğlu, Ahmet Mümtaz Taylan ve Melisa Sözen'in başrollerini paylaştığı; BluTV ve FX’in ortak projesi Alef bu akşam (24 Nisan Cuma) 4. bölümüyle ekrana geliyor. Yönetmenliğini Emin Alper'in, senaristliğini Emre Kayış'ın ve yapımını MAY Prodüksiyon'un üstlendiği, mistik polisiye türündeki Alef'in yeni bölümünde Kemal ve Settar, katilin peşinden gittikçe yeni ipuçları bulacak. Bu ipuçları ise onları yeni gizemlerin içine sürüklemeye devam edecek.

 

Sır dünyası aralanıyor
 
Kemal ve Settar kütüphanedeki kitabın izinden gider ve ipuçları onları kayıp dergileri en son alan kişinin evine götürür. Tamamen sessizliğe bürünmüş olan Rahmi Bey’in dilinden sadece iki gizemli cümle dökülür. Kemal ve Settar, Rahmi Bey’den bilgi almaya çalışırken kesik baş ile uyumlu bir gövdenin bulunduğu anonsuyla bir başka olay yerine dönerler.

 

 

Yeni İpucunun Peşinde
 
Gövdenin incelenmesiyle maktulun midesinden önemli bir ipucu daha ortaya çıkar; simgeler... Settar yeni bir şey bulamayacaklarınI düşünür, Kemal ise gizemli yolculukta katile biraz daha yaklaşmak için Yaşar’a başvurur.
 
 
Yüzlerce yıl öncesine yolculuk
 
ALEF’in hikayesi günümüzde sürerken, tüm gizemi aydınlatacak soruların cevabı tarihin tozlu sayfalarında belirmeye başlıyor. 1656’da İstanbul’da yaşanan bir olayla başlayan dördüncü bölüm, izleyicileri tarihi bir yolculuğa çıkarıyor.

 

 

ALEF, yeni bölümüyle bu akşam 21.30’ da BluTV ve FX’te 

 
Bölümün tüm fotoğrafları için tıklayın

Paylaş

Yorum yapın

 

Tüm Alef Bilgileri