İnsanlar İkiye Ayrılır: Bir 7YÜZ Hikayesi filminden ilk kareler yayınlandı

07.07.2020 Aşk 101
Aşk 101

BluTV’nin sevilen dizilerinden 7YÜZ’ün yeni hikayesi ‘İnsanlar İkiye Ayrılır’ sinema filmi olarak seyircilerle buluşmaya hazırlanıyor. BluTV ile Bir Film’in yapımcılığını üstlendiği ilk sinema filmi olma özelliği taşıyan ‘İnsanlar İkiye Ayrılır: Bir 7YÜZ Hikayesi’nin setinden ilk kareler yayınlandı.

İnsanlar İkiye Ayrılır
 
Burcu Biricik, Pınar Deniz ve Aras Aydın’ın başrollerini paylaştığı sinema filminin çekimleri tamamlandı ve ilk kareler gelmeye başladı.
//
Bankaların çeşitli sebeplerden peşine düşemedikleri borçları satın alıp, her ne pahasına olursa olsun tahsil etmeyi kendine misyon edinmiş bir şirkette çalışan Duygu ve Bahadır’ın yollarının Ceren’le kesişmesiyle değişen hikâyelerinin anlatıldığı 'İnsanlar İkiye Ayrılır' bir sistem eleştirisi. 
İnsanlar İkiye Ayrılır
 
BluTV’nin sevilen, 7 bölümden oluşan antolojik dizisi 7YÜZ dünyasına ait yeni bir hikaye ve bir sinema filmi olarak tasarlanan projenin tasarımcı, yönetmen ve senarist koltuğunda ‘Karışık Kaset’ (2014) filminden tanıdığımız Tunç Şahin oturuyor. 
 
İnsanlar İkiye Ayrılır
Gelecek kış vizyona girmesi planlanan filmin başrollerinde yer alan Burcu Biricik, Pınar Deniz ve Aras Aydın’a Başak Daşman, Erdem Akakçe, Nezaket Erden, Gökay Müftüoğlu, Sabahattin Yakut eşlik ediyor.
İnsanlar İkiye Ayrılır

Paylaş

Yorum yapın

 

Tüm Aşk 101 Bilgileri