1001 Tv > Haberler > Hilal Altınbilek, İtalya'da yoğun ilgiyle karşılaştı

Hilal Altınbilek, İtalya'da yoğun ilgiyle karşılaştı


09.06.2024 | Şahane Hayatım
Şahane Hayatım

Hilal Altınbilek, İtalya’nın Matera şehrinde düzenlenen Matera Fiction Festivali’nde hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaştı. İtalyan izleyicilerle hem kırmızı halı hem etkinlikte bir araya gelen başarılı oyuncu basın ve seyircilerin sorularını yanıtladı.

 

Şahane Hayatım

Global ölçekte televizyon dizilerinin başarısını mercek altına almayı amaçlayan 2. Matera Fiction Festivali’ne katılan Hilal Altınbilek, İtalyan basınının büyük ilgi gösterdiği basın buluşmasının ardından ‘Şahane Hayatım’ın seyircili özel gösterimine katıldı.

Şahane Hayatım

Şahane Hayatım dizisinde canlandırdığı Şebnem Gümüşçü karakteriyle beğeni toplayan oyuncu dizi gösteriminin ardından Ay Yapım Drama Direktörü Erdi Işık ile Türk dizilerinin başarısı üzerine düzenlenen panele katılarak İtalyan basını ve seyircilerin sorularını yanıtladı.

Şahane Hayatım

Şahane Hayatım’ projesinin yurtdışında da beğenildiğini görmekten çok mutlu olduğunu ifade eden Hilal Altınbilek, hem İtalya hem Türkiye’de çok sevilen yönetmen Ferzan Özpetek’in bir filminde oynamayı çok isteyeceğini dile getirdi.

Şahane Hayatım

 

Bölüm fotoğrafları Bölüm özeti Oyuncu kadrosu Genel Bilgiler Haftalık Dizi Programı