Hazal Subaşı, MAG'in sorularını yanıtladı

 

Sıcak Kafa

2 Aralık'ta Netflix’te yayınlanan distopik macera türündeki “Sıcak Kafa” dizisiyle izleyici buluşan Hazal Subaşı, MAG Aralık sayısının kapakkonuğu oldu.

 

Sıcak Kafa

 Adını Sen Koy, Çukur, Kasaba Doktoru gibi birçok yapımda rol alan Hazal Subaşı, hem usta yönetmenler ve oyuncularla çalışmış olmanın verdiği heyecanı hem de Sıcak Kafa dizisinde başrollerden birini canlandırmanın gururunu MAG okurlarıyla paylaştı.

Sıcak Kafa

“Sıcak Kafa; distopik ve macera türünde bir dizi” diyen oyuncu “Bu projede olduğum için, Şule karakterini canlandırdığım için çok mutluyum ve çok heyecanlıyım. Şule cesaretli, kararlı, inandıkları uğruna her şeyi yapabilecek, her savaşı verebilecek bir kız."

Sıcak Kafa "Öğrendiğim çok şey oldu ondan. Benim için de distopik bir dünyada olmak, bambaşka bir dünyadaki karakteri canlandırmak farklı ve benzersiz bir tecrübeydi. İyi ki diyorum. Büyük emek verilmiş, en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş, tasarlanmış bir iş Sıcak Kafa. Ekip olarak hepimizin çok inandığı bir iş oldu. Umarım beğenilir ve takdir edilir” açıklamasında bulundu. Sıcak Kafa

Sizin için başarı nedir sorusunu da samimiyetle yanıtlayan Subaşı “Başarı benim için mutluluk ve gurur. Kendimi mutlu hissettiğim ve gururlu olduğum an, yaptıklarım içime sindiği an başarılıyım demek gibi. Kendimizle gurur duymayı unutuyoruz çoğu zaman. Hayatın telaşında, akışında başarmak için çaba gösterdiklerimiz gerçekleştiğinde hemen unutuyoruz bu uğurda neler yaptığımızı. Mesela Sıcak Kafa, kendimle de gurur duyduğum bir iş. Çok iyi hissettirdi beni. Hedeflerime yaklaştığımı düşündürttü, yaptığım işi neden sevdiğimi hatırlattı, nasıl işler yapmam gerektiği konusunda rehber oldu ve filtrelerimi netleştirdi” dedi.

Sıcak Kafa “TRT1’de yayımlanan Kasaba Doktoru’ndaki Leyla gibi ben de eğer kendime inanıyorsam; ne olursa olsun, kim ne derse desin yaptıklarımın sorumluluğunu alır ve bildiğim yolda ilerlerim.”

“Set ortamında olmazsa olmazım, sette yavaş yavaş oluşturduğum rutinler. Sabah sete geldiğimde yaptıklarım hep aynı sırayla ilerliyor.” Sıcak Kafa Sıcak Kafa

Paylaş

 

Tüm Sıcak Kafa Bilgileri