1001 Tv > Haberler > Gönül Dağı 4. sezon çekimleri başladı

Gönül Dağı 4. sezon çekimleri başladı


03.09.2023 | Gönül Dağı
Gönül Dağı

TRT 1'in üç sezondur ilgiyle izlenen dizisi Gönül Dağı'nın  dördüncü sezon çekimleri Eskişehir Sivrihisar’da başladı.

 

Gönül Dağı

Dizinin yapımcısı Ferhat Eşsiz, hikayenin 8 yıl sonradan devam edeceğini söyledi ve ekledi: "Dördüncü sezonda Gönül Dağı ailesine 6 yeni oyuncu katılıyor. Özellikle çocuk oyuncularımız yetenekleriyle göz dolduracak ve çok sevilecek. Yine sanat dünyasının genç yetenekleri Burak Can ve Sude Zülal Güler de izleyicilerin beğenisini toplayacak. Gönül Dağı’nın ilk bölümünden itibaren bizlerle olan hepsi birbirinden değerli, usta, yetenekli oyuncu kadromuz yine bizlerle olacak.” dedi."

Gönül Dağı

Gönül Dağı’nın dördüncü sezonuna 8 yeni oyuncu katılıyor. Taner’in oğlu Ali’yi Kaan Şençubukçu, Ramazan ve Asuman’ın oğlu Ramazan Mete’yi Ataberk Tufan, Veysel ve Cemile’nin oğlu Yusuf’u Ömer Batu Dağlı, Veysel ve Cemile’nin kızı Yağmur’u Bade Irazlı, Erkan’ı Burak Can canlandıracak. Diziye ayrıca Sude Zülal Güler Yeşim, Öge Sözbaş Filiz, Süeda Çil ise Adile karakteriyle dahil olacak.

Gönül Dağı

Yönetmenliğini Yahya Samancı’nın üstlendiği, senaryosunu Ali Asaf Elmas, Mustafa Becit ve Teoman Gök'ün kaleme aldığı Gönül Dağı'Nın yeni sezonu 9 Eylül Cumartesi başlıyor.

 

Bölüm fotoğrafları Bölüm özeti Oyuncu kadrosu Genel Bilgiler Haftalık Dizi Programı