Furkan Andıç, İbrahim Selim'e konuk oldu

07.10.2021 Çatı Katı Aşk
Çatı Katı Aşk

Zorlu PSM YouTube kanalının sevilen programı “İbrahim Selim ile Bu Gece”nin bu haftaki Furkan Andıç oldu. 

 
Oyunculuk hayatına başlamadan önce üniversite okumaya Ukrayna’ya gittiğini anlatan Andıç, giderken kafasında hangi bölümü okumaya bile karar vermediğini ikinci yılında seçenekler arasındaki ekonomiyi ne kadar zor olabilir ki diyerek seçtiğini fakat sayılarla arasının hiç iyi olmadığını farkettiğini anlatarak şaşkınlık yarattı. Soğuk bir ülkede öğrencilik yapmanın zor olduğunu da sözlerine ekledi.
 
İbrahim Selim’in “Stalk yapar mısın?” sorusuna; “Denemedim minzannediyorsunuz? Stalk yapmayı denedim ama beceremedim." şeklinde cevap verdi. 
 
Sevilen oyuncu, İbrahim Selim’in “Hiç reddedildin mi?” sorusuna; “Çok hüzünlü bir reddedilme hikayem var. Zamanında bir kızdan çok fazla hoşlanmaya başlamıştım. 'Nasıl açılmalıyım, ne demeliyim?' diye düşünürken bir anda cesaretimi toplayıp karşısına çıkıp hissettiğim duyguları ona itiraf ettim. Fakat kız beni redderek en yakın arkadaşının bana aşık olduğunu söyledi. Bu şekilde bir reddedilme hikayem var.” ifadelerini kullandı.

 

 

Programın sevilen “Gözlerimin İçine Bak” bölümünde İbrahim Selim tarafından kendisine yöneltilen sorulara içtenlikle cevap veren oyuncu, “Sevgilinin günlüğünü okur musun?” sorusuna samimi bir şekilde; “Hayır okumam, merak etmem. Ama günlüğüne ulaştığımı görsün diye içine bir not yazardım. Okuduğumu düşündürücek bir not yazardım muhakkak.” cevabını verdi. İbrahim Selim’in "En son ne zaman ağladın?" sorusuna ise "7-8 yıldır hiçbir şeye ağlamadım. Yıllar önce neden ağladığımı da asla sormayın. Yoksa bu program çok farklı yerlere gider.” yanıtıyla bütün salonu kahkahalara boğdu.
 
Yer aldığın projelerde hangisinin reytinglerinin çok iyi olmayacağını düşündün? sorusunun sorulması üzerine ise yakışıklı oyuncu; “Kırgın çiçekler dizisi tutmaz diye düşünüyordum fakat sonra reyting rekorları kırdı. Sonrasında herkese ben zaten biliyordum çok iyi iş olacağını dedim” sözleriyle hem şaşırttı hem de güldürdü.
 

Paylaş

 

Tüm Çatı Katı Aşk Bilgileri