Engin Akyürek, Mahkum'un sezon finaline hangi karakterle konuk oldu?

 

Kaçış

Mahkum’un dün akşam ekrana gelen sezon finalinde izleyiciler bir sürprizle karşılaştı. Ünlü oyuncu Engin Akyürek, Disney+'da yayınlanacak yeni dizisi Kaçış'ta canlandırdığı 'Gazeteci Mehmet' karakteriyle Mahkum'a konuk oldu. 

 

Kaçış
Kaçış dizisinin tanıtım çalışmaları kapsamında gerçekleştrilen senaryo entegrasyonunda Mahkum dizisinin Savcısı Fırat Bulut (Onur Tuna) ile Kaçış dizisindeki gazeteciler Mehmet (Engin Akyürek) ve İlker (Onur Bay) adliye koridorunda bir araya geldi.
 

Sahneye Gazeteci Mehmet karakterinin ‘Ben sadece gerçeğin haberini yapmak istiyorum’ sözleri ve Savcı Fırat Bulut karakterinin ‘Gerçekler bekletilmez, adalet gibi’ cümleleri damga vurdu. 

Kaçış
‘Kaçış’; Savaş Fotoğrafçısı Mehmet ve farklı ülkelerden gelen bir grup gazetecinin; araştırma yapmak üzere bir Ezidi köyüne gidişleri ile başlıyor. Dizide sınır ötesine gizlice geçen grubun bir baskın sonucu radikal terör örgütünün eline düşmeleri, sonrasında yaşadıkları dramları, değişimleri ve kaçış hikayeleri heyecan dolu bir dille anlatılıyor. Araştırma ekibinin kurtulmak için vereceği zorlu mücadeleyi anlatırken Orta Doğu’da yaşanan insanlık dramına da farklı bir bakış açısı sunacak olan ‘Kaçış’ 14 Haziran’da sadece Disney+’ta yayınlanacak.
 

 

Paylaş

 

Tüm Kaçış Bilgileri