1001 Tv > Haberler > Emin Alper'in ilk tiyatro oyunu Öteki'nin galası gerçekleşti

Emin Alper'in ilk tiyatro oyunu Öteki'nin galası gerçekleşti


02.02.2024 | Aşka Düşman
Aşka Düşman

Emin Alper'in Dostoyevski’nin aynı adlı eserinden sahneye uyarladığı ve yönettiği ilk tiyatro oyunu olan ‘Öteki’nin galası 1 Şubat akşamı Zorlu PSM Turkcell Platinum Sahnesi’nde gerçekleşti. Birçok ünlü ismin katıldığı galanın sonunda ilk oyundan itibaren büyük övgüler alan Cem Yiğit Üzümoğlu, Erdem Şenocak, Derya Karadaş ve Gökhan Yıkılkan dakikalarca ayakta alkışlandı.

 

Aşka Düşman

Emin Alper'in Dostoyevski’nin aynı adlı eserini sahneye taşıdığı ‘Öteki’nin galası dün akşam Zorlu PSM Turkcell Platinum Sahnesi’nde yapıldı. Çarpıcı bir kara komedi sunan ‘Öteki’nin oyuncu kadrosunda Cem Yiğit Üzümoğlu, Erdem Şenocak, Derya Karadaş ve Gökhan Yıkılkan yer alıyor.

Aşka Düşman

Galaya Nuri Bilge Ceylan, Burak Deniz, Pınar Deniz, Kaan Yıldırım, Dilan Çiçek Deniz, Birce Akalay, Engin Günaydın, Şebnem Bozoklu, Enis Arıkan, Erkan Kolçak Köstendil, Cansu Tosun, Şükrü Özyıldız, Öner Erkan, Serkan Keskin, Fatih Artman, Öykü Karayel, Can Bonomo, Hafsanur Sancaktutan, Onur Saylak, İbrahim Çelikkol, Damla Sönmez, Cem Davran, Ceren Moray, Hatice Aslan, Esra Ruşan, Melikşah Altuntaş, Hakan Kurtaş, Haki Biçici, Selen Uçer, Cemre Ebüzziya, Ece Yüksel, Durul Taylan, Tolga Karaçelik, Tuğçe Altuğ, Başak Gümülcinelioğlu, Güven Murat Akpınar, Özgür Çevik, Yağız Can Konyalı, Ekin Koç, Gülçin Kültür, Sedef Avcı, Özgürcan Çevik, İpek Erden, Nergis Çorakçı, Nizam Namidar gibi birçok ünlü isim katıldı.

Aşka Düşman

Güçlü oyuncu kadrosunun yanısıra, Deniz Göktürk Kobanbay'ın sahne, Ahmet Sesigürgil'in ışık, Okan Kaya'nın ses tasarımını bir araya getiren oyun, özgün uyarlaması ve farklı sahne deneyimiyle seyirciden büyük beğeni topladı. Gala biletleri günler öncesinde tükenen oyun Nisan Ceren Özerten’in yapımcılığında, Luz Yapım prodüksiyonuyla tiyatroseverlerle buluşuyor.

Aşka Düşman

"Size fiziksel olarak kusursuz bir biçimde benzeyen ama karakteri sizinkinin tam zıttı olan; nefret ettiğiniz, tahammül edemediğiniz özelliklere sahip ve aslında tam da bu özellikleri nedeniyle sizin hedeflerinize sizden çok daha kolay ulaşabilen; dolayısıyla içten içe, yerinde olmak isteyebileceğiniz birisi karşınıza çıksa ne yaparsanız" sorusunu sorduran oyun, sezon boyunca farklı mekanlarda sahnelenmeye devam edecek. ‘Öteki’ 16 ve 17 Şubat’ta Caddebostan Kültür Merkezi’nde, 29 Şubat ve 1 Mart’ta ise Maximum Uniq Hall’da yeniden seyircisiyle buluşacak.

Aşka Düşman Aşka Düşman Aşka Düşman Aşka Düşman Aşka Düşman Aşka Düşman Aşka Düşman Aşka Düşman

 

Bölüm fotoğrafları Bölüm özeti Oyuncu kadrosu Genel Bilgiler Haftalık Dizi Programı