1001 Tv > Haberler > Ekin Mert Daymaz, Bir Sevdadır'da canlandırdığı 'Tufan' hakkında konuştu

Ekin Mert Daymaz, Bir Sevdadır'da canlandırdığı 'Tufan' hakkında konuştu


25.01.2024 | Bir Sevdadır
Bir Sevdadır

TRT 1'de izleyiciyle buluşmaya hazırlanan ‘Bir Sevdadır’ dizisinin Tufan’ı Ekin Mert Daymaz, dizi ve canlandırdığı karakter hakkında açıklamalarda bulundu.

 

Bir Sevdadır

Dizide Tufan’ı canlandıran Ekin Mert Daymaz, karakteri için “Tufan, Mardin’de güçlü bir aşiretten. Sert, güçlü bir karakter. Abilerinin intikamını almak için yıllarca ailesi tarafından bu konu dayatılmış. Töre ve intikam duygusuyla yanıp tutuşan bir karakter. Tek düşündüğü abilerinin intikamını almak.” dedi.

 

Senaryoyu ilk okuduğunda heyecanlandığını dile getiren Daymaz, “Çok sürükleyici ve heyecanlı bir hikaye. İçinde birçok farklı karakter ve hikaye barındırıyor. Ben çok sevdim, üzerine uzun zamandır oynamak istediğim tarz bir karakter geldiği içinde çok keyifliyim.” dedi.

Bir Sevdadır

Herkese hitap edebilecek bir işin içinde olduğu için mutluluk duyduğunu dile getiren Daymaz, “Sette keyifli vakit geçiriyoruz, bu diziye her zaman yansır. Çok güzel bir ekiple çalışıyoruz, sette çalışanlardan oyuncu arkadaşlarıma kadar herkesle iletişim gayet güzel. Umarım bu işe de yansıyacak.” diye ekledi.

“Bir Sevdadır” 31 Ocak Çarşamba günü ilk bölümüyle TRT 1’de ekranlara gelecek.

 

Bölüm fotoğrafları Bölüm özeti Oyuncu kadrosu Genel Bilgiler Haftalık Dizi Programı