Distopik gerilim Senkron, Gain'de yayında

07.04.2021 Senkron
Senkron

Özcan Deniz’in yazıp yönettiği; dijital platform GAİN’in, paralel evrenlerde geçen sürükleyici bir zaman yolculuğunu anlatan, suç ve gerilim türündeki yeni dizisi ‘Senkron’yayında.

 
‘Senkron’un oyuncu kadrosunda Özcan Deniz’in yanı sıra Feyza Aktan, Cansel Elçin ve Uygar Özçelik, Zeynep Tuğçe Bayat, Kuzey Deniz, Emre Akkuş, Melis Gürhan, Semra Dinçer ve Mazlum Kiper yer alıyor. 
 yer alıyor. 

 

 

Zamanda yolculuk mümkün mü? Paralel evrenler gerçekten var mı? Hayallerimiz, yarım kalan aşklarımız, pişmanlıklarımız veya kayıplarımız başka bir evrende varlığını sürdürüyor olabilir mi? 21. yüzyılda herkesin kafasının bir köşesini meşgul eden bu soruları konu alan ‘SENKRON’ Nisan ayından itibaren Gain’de tüm bölümleriyle izleyicisi ile buluşuyor.
 
GAİN’in distopik gerilim ve suç temalarındaki ilk orijinal dizisi olma özelliğine de sahip olan ‘SENKRON’, 6 bölümden oluşuyor. Yaşadıkları gizemli bir olayla kendilerini bir anda paralel evrenlerinde bulan Sedat ve Mina’nın hikayesine odaklanan Senkron, hızlı temposu ve sürükleyici hikayesiyle zaman hakkındaki düşüncelerimizi değiştirecek farklı bir seyir keyfi vaat ediyor.  

Paylaş

 

Tüm Senkron Bilgileri