Disney Plus'ın yıldızların bir araya geldiği yeni tanıtımı yayınlandı

 

Dünyayla Benim Aramda

14 Haziran'da Türkiye'de yayına girmeye hazırlanan, The Walt Disney Company’nin dijital yayın platformu Disney+, yerli içeriklerinde yer alacak yıldız oyuncuların yer aldığı tanıtım filmini yayınladı.

 

Dünyayla Benim Aramda Tanıtım filminde, Disney+ içeriklerinde yer alacak oyuncular, özel dekore edilmiş bir otelde, kendileri için özel olarak tasarlanmış farklı alanlarda keyifli bir izleme deneyimi yaşadığı sahneler yer alıyor.

Otel görevlilerinin oyuncuları ağırlamak için özenli hazırlıklarıyla başlayan filmin devamı, tüm hazırlıkların, aslında misafirlerin Disney+ izlemeleri için yapıldığını estetik ve esprili bir dille anlatıyor. Dünyayla Benim Aramda Disney+’ın bu yeni tanıtım filminde, platformun yeni projelerinde izleyeceğimiz Aras Bulut İynemli, Aslı Enver, Buğra Gülsoy, Burak Deniz, Can Yaman, Cansu Dere, Demet Özdemir, Eda Ece, Engin Akyürek, Halit Ergenç, Hande Erçel, Pınar Deniz ve Timuçin Esen yer alıyor. Dünyayla Benim Aramda Tanıtım filminin yönetmen koltuğunda Serdar Dönmez otururken, görüntü yönetmeni olarak Kasper Wind Nielsen görev aldı. Prodüksiyon tasarımının Agustin Ruben Moreaux tarafından gerçekleştirildiği filmin yaratıcı ajansı TBWA, yapım şirketi ise Depo Film.

Disney+ yeni tanıtım filmini, platformun resmi YouTube kanalında izleyebilirsiniz. Dünyayla Benim Aramda

Paylaş

 

Tüm Dünyayla Benim Aramda Bilgileri