1001 Tv > Haberler > Disney Plus'ın yeni orijinal dizisi Aktris'in yayın tarihi belli oldu

Disney Plus'ın yeni orijinal dizisi Aktris'in yayın tarihi belli oldu


10.04.2023 | Aktris
Aktris

Disney+’ın yeni orijinal dizisi Aktris'in yayın tarihi belli oldu. Pınar Deniz'in başrolünde olduğu dizi 31 Mayıs’ta izleyicilerle buluşacak.

 

Aktris Ülkemizin yeni dijital platformlarından Disney Plus, orijinal dizilerine bir yenisi daha ekliyor. Aktris, 31 Mayıs’ta Türkiye’de ve dünyanın birçok ülkesinde Disney+’ta yayına giriyor. Aktris

Pınar deniz'n başrolleri Uraz Kaygılaroğlu ile paylaştığı diziden bir de tanıtım yayınlandı.  Yayınlanan tanıtımda ayna karşısında oturan Yasemin Derin’in (Pınar Deniz) farklı duygu geçişleri hikayenin içeriğine dair merakı arttırırken dizinin geriliminin de sinyallerini veriyor. 

Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği, yönetmen koltuğunda Soner Caner’in oturduğu, senaryosunu Hakan Bonomo’nun kaleme aldığı, gerilim-suç-mizah türündeki ‘Aktris’ dizisinin oyuncu kadrosunda ayrıca Tolga Tekin, Ahmet Rıfat Şungar, Şebnem Hassanisoughi, İpek Çiçek ve Serhat Kılıç buluyor.

Aktris Türkiye’nin en ünlü yıldızının gündüz ışıltılı, gece ise karanlık dünyasının keskin geçişlerine tanıklık edeceğimiz; suç, gerilim ve mizah öğelerini bir arada barındıran orijinal dizi ‘Aktris’, 31 Mayıs’ta sadece Disney+’ta izleyicilerle buluşacak.

 

Bölüm fotoğrafları Bölüm özeti Oyuncu kadrosu Genel Bilgiler Haftalık Dizi Programı