1001 Tv > Haberler > Disney Plus'ın, Tarkan'ın rol aldığı yeni tanıtım filmi yayınlandı

Disney Plus'ın, Tarkan'ın rol aldığı yeni tanıtım filmi yayınlandı


08.04.2022 | Arayış
Arayış

Disney+, Türkiye’deki lansman gecesinde marka yüzü olduğunu duyurduğu megastar Tarkan’ın rol aldığı yeni reklam filmi yayınlandı. Reklam filminde Tarkan, maceradan maceraya yolculuklar yapıyor.

 

Arayış

Türkiye’de yayın hayatına başlayalı yaklaşık 10 ay olan Disney+, lansmanda duyurduğu sürpriz isim Tarkan ile çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Dijital platformun marka yüzü olan megastar, rol aldığı reklam filmi ile izleyicileri Disney+ dünyasını keşfetmeye davet ediyor.

Arayış

Tarkan’ın Disney+ izlerken görüldüğü filmde, megastar izlediklerinin de etkisiyle kendini çok farklı sahnelerin içinde hayal ediyor ve izleyenleri Disney+ evreninde romantik komedi, aksiyon, belgesel ve bilim kurgu içeriklerinin başrolünde olduğu bir yolculuğa çıkarıyor.

Arayış

Tarkan’ın çok konuşulacak performansıyla izleyicilere “Disney+ ile bambaşka dünyaları keşfet” diyen, TBWA\Istanbul ve Disney+ ekipleri tarafından hazırlanan reklam filmi dünden itibaren yayında. Filmin yönetmenliğini DUAL olarak tanınan Boran Güney ve Erhan Yürük ikilisi üstlenirken, prodüksiyonunu Public gerçekleştirdi.

 

Bölüm fotoğrafları Bölüm özeti Oyuncu kadrosu Genel Bilgiler Haftalık Dizi Programı