Disney Plus'ın ilk orijinal yerli dizisi Kaçış'ın ön gösterimi gerçekleşti

 

Kaçış

The Walt Disney Company’nin dijital yayın platformu Disney+’ın 14 Haziran’da açılışıyla birlikte üyelerine sunacağı ilk yerli orijinal dizisi ‘Kaçış’ için ön gösterim gerçekleşti.   

 

Kaçış

Yapımcılığını O3 Medya ve Same Film’in üstlendiği, hikayesini Engin Akyürek’in kaleme aldığı, senaryosunu Ali Doğançay’ın yazdığı ve yönetmen koltuğunda Yağız Alp Akaydın’ın oturduğu Disney+’ın heyecanla beklenen ilk yerli orijinal dizisi ‘Kaçış’ın ön gösterimi gerçekleşti.  

Kaçış

Eski Likör Fabrikası’nda gerçekleşen geceye dizinin oyuncuları Engin Akyürek, İrem Helvacıoğlu, Onur Bay, Leyla Tanlar, Aras Aydın, Levent Ülgen başta olmak üzere Melis Birkan, Özgür Çevik, Deniz Baysal gibi birçok ünlü isim ve basın mensubu katıldı. 

Kaçış

Tanıtımlarıyla büyük merak uyandıran ve 14 Haziran’da Disney+’ta seyirciyle buluşacak ‘Kaçış’ın gerçekleşen ön gösteriminde, dizi, izleyenlerden büyük alkış topladı.

Kaçış

‘Kaçış’; savaş fotoğrafçısı Mehmet ve farklı ülkelerden gelen bir grup gazetecinin; araştırma yapmak üzere bir Ezidi köyüne gidişleri ile başlıyor. Dizide sınır ötesine gizlice geçen grubun bir baskın sonucu radikal terör örgütünün eline düşmeleri, sonrasında yaşadıkları dramları, değişimleri ve kaçış hikayeleri heyecan dolu bir dille anlatılıyor. Araştırma ekibinin kurtulmak için vereceği zorlu mücadeleyi anlatırken Orta Doğu’da yaşanan insanlık dramına da farklı bir bakış sunacak olan ‘Kaçış’ platformun açılışıyla beraber 14 Haziran’da Disney+’ta yerini alacak.

Kaçış Kaçış Kaçış

Paylaş

 

Tüm Kaçış Bilgileri