Çukur'da 'Selvi Boylum Al Yazmalım' nostaljisi yaşanacak

12.11.2017 Çukur
Çukur

Ay Yapım imzalı ‘Çukur’un yeni bölümünde Yamaç’ın, Sena’ya yapacağı romantik sürpriz ekran başındakilerin ayaklarını yerden kesecek. Evlendikleri günden bu yana kendilerini fırtınanın tam kalbinde bulan Yamaç ve Sena, uzun süre sonra baş başa kalabilecek. 

 
Senaryosunu Gökhan Horzum’un kaleme aldığı, yönetmenliğini ise Sinan Öztürk’ün üstlendiği ‘Çukur’un yeni bölümünde nostalji ve romantizm rüzgârı esecek. Türk sinema tarihinin ölümsüz klasiklerinden ‘Selvi Boylum Al Yazmalım’a saygı duruşu niteliğindeki sahne, ekran başındakilere duygusal anlar yaşatacak. 
 

Çukur dizisi, Kadir İnanır, Selvi Boylum, Al Yazmalım

Yamaç evlendikleri günden bu yana baş başa kalamadıkları için Sena'ya büyük bir sürpriz hazırlayacak ve onu bambaşka bir dünyaya sürükleyecek. Yamaç ve Sena’nın açıkhava sinemasında Kadir İnanır ve Türkan Şoray’ın başrollerini paylaştığı, Atıf Yılmaz’ın unutulmaz başyapıtı ‘Selvi Boylum Al Yazmalım’ı izleyecekleri sahne, izleyicileri de geçmişe götürecek. Yamaç ve Sena, “Sevgi neydi? Sevgi sahip çıkan dost, sıcak insan eli, insan emeğiydi” gibi kamuya mal olmuş repliğin yer aldığı filmin eşliğinde romantik dakikalar yaşayacaklar. 
 

Çukur dizisi, Selvi Boylum Al Yazmalım

Bölümün çok konuşulacak anlarından biri olacak bu sahnede Yamaç’ın babası İdris’le ilgili önemli bir hatırası da açığa çıkacak. 
 
‘Çukur’un merakla beklenen yeni bölümü 13 Kasım Pazartesi saat 20:00’da Show TV’de ekranlara gelecek. 

Paylaş

Yorum yapın

 

Tüm Çukur Bilgileri