Çukur bu hafta evde çekilen yeni bölümüyle ekrana geliyor

18.04.2020 Çukur
Çukur
Koronavirüs salgını nedniyle sete bir süredir ara veren, fenomen dizi ‘Çukur’ bu hafta yeni ve sürpriz bir bölümle ekrana geliyor. 
 
‘Çukur’, bu hafta oyuncuların ev ortamlarında çektiği, çok farklı bir bölümle ekranlara gelecek. Her bölümü takipçileri tarafından heyecanla beklenen dizinin yeni bölümünde Yamaç’la ağabeylerinin arasındaki gerilime Vartolu’nun dahil oluşunu ve Karaca ile Azer’in gizli ilişkisinde yaşanacakları izleyeceğiz.
 
 
Salgın sebebiyle çekime ara verilen dizinin oyuncuları geçtiğimiz haftalarda ayrıca Çukur’un resmi Youtube kanalında hayranları ile buluşmuşlardı. “Çukur Evde” isimli yayınların iki bölümü de sosyal medyada büyük ilgi görmüştü. Oyuncuların kendi aralarındaki sohbet edip oyunlar oynadıkları yayınlar toplam 5 milyon görüntülenmeyi geçmiş ve izleyenlerin büyük beğenisini toplamıştı.

 

 

#ÇukurEvde etiketiyle yayınlanacak yeni bölümde neler yaşanacak? 
 
Çukur’un sürprizlerle dolu yeni bölümünde abileriyle sorunlarını çözemeyen Yamaç bir çare bulmak için Vartolu’ya danışacak. Vartolu’dan aldığı fikirle eski bir dostundan yardım isteyen Yamaç, Cumali ve Selim’den istediği tepkiyi alamayacak. Koçovalı kardeşler sorunlarını yine kendi yöntemleriyle çözmeye karar verirken hapishanedeki Vartolu olanlara müdahale edemeyecek. Gizli görüşmelerine devam eden Azer ve Karaca’nın bir karar vermeleri gerekecek. Akın ise Songül’e yaklaşmak için bir adım atacak. Koçovalı kardeşler diğer sorunlarını çözmeye çalışırken, yeni düşmanları Arık Böke Erdenet’le ilgili ulaşacakları yeni bilgi merak konusu olacak.

 
Çukur evde çekilen yeni bölümüyle Pazartesi akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

 


Paylaş

Yorum yapın

 

Tüm Çukur Bilgileri