1001 Tv > Haberler > Burcu Özberk 'Kraliçe'yi ve karakteri Deniz'i anlattı

Burcu Özberk 'Kraliçe'yi ve karakteri Deniz'i anlattı


16.03.2023 | Kraliçe
Kraliçe

Kanal D’nin yeni dizisi Kraliçe'de Deniz karakterine hayat verecek olan oyuncu Burcu Özberk yeni dizisi hakkında açıklamalarda bulundu.

 

Kraliçe

Özberk: “Çok heyecanlıyım çünkü çok güçlü ve çok güzel bir dizi olacak. Okuduğumda duyduğum heyecanı anlatamam. Deniz kendisini ailesine adamış güçlü bir kadın. Kendisini ailesine adamış dedim ama aslında kendine de ait bir hayatı var ve bunu bir dengeye oturtmuş. Kocasının hayatını da çok güzel yorumluyor. Bir taraftan da babası var, çiftlik var, orayı da dengede tutuyor. Biz Kraliçe’de bu güzel ailenin dağılmasını sonrasında ise yeniden bir araya gelmesini göreceğiz. Ben de Deniz’in o dimdik duruşuyla hayatla mücadelesini yansıtmaya çalışacağım.”  

“Deniz’in bu kadar gerçek olması beni çok etkiledi. Çok heyecanlandırdı. Bizim kadınlarımızda çalışır, akşam gelir yemeğini yapar, çocuğun da hayatını düşünür, eşinin hayatını da yön verir. Ben de Deniz gibi aileme çok düşkünümdür. Hep onların hayatında olmaya, onlara bir şekilde dokunmaya çalışırım ve bağlarımız çok kuvvetlidir.”

Kraliçe

 

Oyuncu kadrosu Genel Bilgiler Haftalık Dizi Programı