BluTV, Altın Küre ödüllü The Affair dizisini uyarlıyor

07.06.2021 Saklı
Saklı

BluTV, yeni orijinal dizisi ‘SAKLI’ ile seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Dünyada milyonlarca defa izlenen ve 5 yıl devam eden ‘The Affair’ dizisinin uyarlaması olacak ‘SAKLI’, birbirlerini yaralarından tanıyan iki evli insanın yasak aşkını anlatıyor. Merakla beklenen projenin başrollerini Hazar Ergüçlü, Fırat Çelik, Defne Kayalar ve Ahmet Rıfat Şungar üstlenecek.  ‘SAKLI’nın yönetmen koltuğunda ise usta isim Ömür Atay yer alacak. 

 
‘SAKLI’nın adapte edildiği The Affair dizisi 2012’de Showtime’da yayınlanması ile birlikte tüm dünyada çok yoğun ilgi ve merakla karşılandı. Bölümlerin karakterler üzerinden iki farklı bakış açısı ile anlatılması dizinin hikayesi kadar anlatım tarzı ile de çok ses getirdi.

 

 

Aynı anda farklı bakış açılarının insanların hayatlarını ne denli değiştirdiğine şahit olacağımız, her yaştan izleyicinin kendinden bir şey bulacağı dizi, İspanya’dan sonra ilk kez Türkiye’de yapılan uyarlama, seyirciyle buluşacak.
 
The Affair’in uyarlama senaryosunu İstanbullu Gelin, Hayat Bilgisi, Dila Hanım gibi birçok başarılı dizilerin senaristi olan Deniz Akçay kaleme alıyor.
 
Hazar Ergüçlü, Fırat Çelik, Defne Kayalar ve Ahmet Rıfat Şungar’a Zuhal Olcay, Nur Sürer, Erdal Küçükkömürcü, Janset gibi değerli oyuncuların eşlik edeceği ‘SAKLI’ Temmuz ayı başında sete çıkmaya hazırlanıyor.
 

Paylaş

 

Tüm Saklı Bilgileri