Beren Gökyıldız, ekran yolculuğunu ve 23 Nisan'a dair düşüncelerini MAG'e anlattı

 

Yeşil Vadinin Kızı

Küçük yaşlardan beri, başarılı projelerle ekranda olan çocuk oyuncu Beren Gökyıldız, ekran yolculuğunu ve 23 Nisan’a dair düşüncelerini MAG Okurlarıyla paylaştı. 

 

Yeşil Vadinin Kızı

Anne, Kızım dizilerindeki başarılı oyunculuğu ile adından söz ettiren çocuk oyuncu Beren Gökyıldız “Her meslekte olduğu gibi, bu mesleği yaparken de işini severek yapmak, zorluklara karşı dayanıklı olabilmenin ilk kuralı bence. Dışarıdan kolay görünmesine rağmen aslında çok zor bir meslek olduğunu düşünüyorum. İşin güzel ve eğlenceli yönü ise farklı mekânlarda çalışmak, yeni arkadaşlık ortamlarının olması ve her yeni projede kendini başka bir karakterde oynarken bulmak” açıklamasında bulundu.

Yeşil Vadinin Kızı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı hakkındaki düşüncelerini de paylaşan Gökyıldız şunları söyledi: “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın, Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk tarafından çocuklara armağan edilmiş bir bayram olmasının yanında; bu kutlu günde çocukların yüzlerindeki kutlama heyecanını da Atatürk’e olan sonsuz sevginin yansıması olarak değerlendiriyorum. Ailem de bugüne özellikle çok önem verdiği için 23 Nisan’ı doyasıya kutlamam ve yaşamam için o gün ne yapmak istersem beni kırmazlar. Hatta 23 Nisan’da setimin olmaması için baştan konuşurlar.”

Paylaş

 

Tüm Yeşil Vadinin Kızı Bilgileri