Baş Belası'nın çekimleri sürüyor

02.06.2021 Baş Belası
Baş Belası

İrem Helvacıoğlu ve Seçkin Özdemir’in başrollerini paylaştığı, Atv'nin ARC Film imzalı yeni dizisi ‘Baş Belası’ seyirciyle buluşmak için gün sayıyor. 

 
Yönetmenliğini Murat Onbul’un üstlendiği dizinin İstanbul’da gerçekleştirilen çekimleri tüm hızıyla devam ediyor. Kısa sürede uyum sağlayan ekip, çekimleri eğlenceli bir ortamda gerçekleştiriyor. Başroldeki İrem Helvacıoğlu ve Seçkin Özdemir’e Dilara Aksüyek, Bülent Düzgünoğlu, Neşe Baykent, Taner Rumeli, Yılmaz Kunt, Buçe Buse Kahraman, Ali Mert Yavuzcan, Ergül Miray Şahin, Özgür Cem Tuğluk’un eşlik ettiği dizi, heyecanlı ve sürükleyici hikayesini eğlenceli bir dille anlatacak.
 
“Baş Belası”, kendisini ailesine adamış bir kadın olan İpek Gümüşçü’nün hayatını derinden sarsan olaylar sonucu emniyette psikolog olarak çalışmaya başlamasıyla yaşadıklarını konu alıyor. İpek’in çocukluğundan beri tutkusu olan polisiye merakı onu cinayet büro baş komiseri Şahin Kara’yla sık sık karşı karşıya getirecek. “Baş Belası” birbirine taban tabana zıt bu iki karakterin polisiye maceralarla süslü eğlenceli hikayelerini anlatacak.


Paylaş

 

Tüm Baş Belası Bilgileri