1001 Tv > Haberler > Aşk Mevsimi filminin galası gerçekleşti

Aşk Mevsimi filminin galası gerçekleşti


25.01.2024 | Aşka Düşman
Aşka Düşman

Yapımcılığını ve yönetmenliğini Murat Şeker’in üstlendiği, senaryosunu Ali Tanrıverdi ile Murat Şeker’in birlikte kaleme aldığı bir Sugarworkz yapımı olan ‘Aşk Mevsimi’ filminin galası 24 Ocak Çarşamba akşamı TİM Maslak Show Center’da gerçekleşti.

 

Aşka Düşman

Başrollerini Dilan Çiçek Deniz ve Cem Yiğit Üzümoğlu’nun paylaştığı filmin kadrosunda Fırat Tanış, Duygu Sarışın, Hakan Bilgin, Ertuğrul Postoğlu, Lila Gürmen, Mert Asutay, Çiçek Dilligil, Murat Karasu ve Perihan Savaş gibi isimler yer alıyor. Film ekibi izleme öncesi basının karşısına geçerek soruları yanıtladı.

Yapımcı-Yönetmen Murat Şeker: Bozcaada’da başlayıp İstanbul’da devam eden bir aşk öyküsünün filmini yaptık. Ağustos ayında birçok arkadaş tatildeyken biz film çekiyorduk, umarım bunun karşılığında kışın tatil yapma şansı buluruz. Bu filmde Ali Yaman ve Şirin’in aşk hikayesine tanık olacağız. Güzel bir film yaptık, artık takdir seyircinin.

Aşka Düşman

Dilan Çiçek Deniz: Ressam ve idealist bir kadın olan Şirin karakterine hayat veriyorum. Çok keyifli bir iş çektik. Naif bir aşk hikayesi ile karşılaşacak seyirciler. Herkesi sinemaya bekliyoruz.

Aşka Düşman

Cem Yiğit Üzümoğlu: Çok heyecanlı ve mutlu olduğumu söylemek isterim. Harika bir ekiple çok güzel bir iş başardık. Herkesin filmde kendisinden bir parça bulacağını düşünüyorum. Sinemaları dolduralım ve güzel bir yıl geçirelim. Herkese iyi seyirler.

Aşka Düşman

Duygu Sarışın: Heyecanlı ve mutluyuz, bizimle bu anı paylaştığınız için çok teşekkür ediyoruz.

Aşka Düşman

Fırat Tanış: Hoşgeldiniz, güzel bir çalışma oldu hepimiz çok mutluyuz. Ben Bozcaada çekimlerinde yer almadım İstanbul’da Yerebatan Sarnıcı’nda sabahladığımız bir çekim var o günü unutamıyorum. Üstümüzden bir pandemi geçti artık herkes evlerinden dışarı çıkıyor sinema da artık kendini göstermeye başladı. Sinemaya ve tiyatroya gitmenin tam zamanı. Kaçırılmayacak bir film olduğunu düşünüyorum

Aşka Düşman Aşka Düşman Aşka Düşman Aşka Düşman

 

Bölüm fotoğrafları Bölüm özeti Oyuncu kadrosu Genel Bilgiler Haftalık Dizi Programı