Annenin Sırrıdır Çocuk karakterlerini yakından tanıyalım

 

Annenin Sırrıdır Çocuk

Tv8'in NTC Medya imzalı, yeni dizisi Annenin Sırrıdır Çocuk bu akşam başlıyor. Başrollerini İrem Helvacıoğlu, Selin Yeninci, Engin Öztürk ve Olgun Toker’in paylaştığı dizinin karakterlerini yakından tanıyalım.

 

Annenin Sırrıdır Çocuk

DEFNE - İREM HELVACIOĞLU

Akıl ve vicdan terazisini başarılı bir şekilde yönetebiliyor. Çocukluğu sevgi dolu geçmiş. Hayallerinin peşinden gitmesi desteklenmiş. Tek çocuk olmasına rağmen paylaşımcı, bencillikten uzak. Ailesinin evliliği konusundaki hoşnutsuzluğunu bilse de bunu bir sorun olarak büyütmez. Kocasının çocuksu ruhu, hayalperest yapısı ve kadınlara olan zaafı evliliklerine yansıdığında sarsılır. Ancak esas psikolojik çöküntüsü ilk evliliğinde yaşadığı acılarla tekrar karşı karşıya geldiğinde olur.

Annenin Sırrıdır Çocuk

MERYEM - SELİN YENİNCİ

Babasını üç yaşlarında kaybetmiş, hayal meyal hatırlıyor. Ablası Türkan’la aralarında 10 yaş fark var. Annesi erken yaşta dul kalmanın acısını genelde Meryem’den çıkarmıştır. Küçük bir kasabada baskıcı bir tutumla büyümüştür. Hiç arkadaşı olmamış yanından ayırmadığı oyuncak bebeğini en iyi arkadaşı yerine koymuştur. Meryem kasabalı bir ahbapları aracılığıyla, İstanbul’da yaşayan bir ailenin ilk eşi vefat etmiş kendisinden yaşça büyük oğluyla evlendirilir. Ancak bir türlü hamile kalamaz. Kayınvalidesinin torun isteğine ve baskısına dayanamayan Meryem kendince sıradışı bir plan yapar. Bu plan dışarıdan bakıldığında sessiz ve sıradan gözüken Meryem’in keskin zekası ve stratejik hamleleriyle başka bir ailenin dramına dönüşecektir.

 

 

Annenin Sırrıdır Çocuk

SADUN KENAN - ENGİN ÖZTÜRK

İstanbul’lu zengin ve köklü bir ailenin son jenerasyonu. Bir tekne kazasında ailesinin tüm fertlerini kaybettikten sonra ruhsal olarak kendini onarmaya çalışmış ancak içindeki bir köke ihtiyaç duyan eksikliğini tamamlayamamış. Defne’yle tanıştığında hayatında ilk kez bu eksikliği hissetmediğini fark eder. Defne’yle tamamlanacağını düşünür. Nitekim büyük bir aşkla hiç düşünmeden, yurt dışında bir konsoloslukta genç yaşta evlenirler. Kısa ama olaylı bir evlilik yaşarlar. Defne onu terk eder. Hayatından aşık olduğu kadının çıkması Sadun’un kendisini her zaman eksik hissetmesine sebep olur. Hayatı eksik parçası olarak gördüğü Defne’yle tamamlanma amacı etrafında şekillenir.

Annenin Sırrıdır Çocuk

ÇINAR - OLGUN TOKER

Defne’nin eşidir. Babası Merter’de bir tekstil atölyesi sahibi. İyi ve ayrıcalıklı bir eğitim almış. Ailesinin imkanları ve annesinin korumacı tavrı biraz şımarık büyümesine sebep olmuş. Babasının baskısına rağmen aile mesleğinin değil kendi hayallerinin peşinden gitmiş. Kurduğu oyun yazılım şirketi yüzünden borç içindedir.

Paylaş

 

Tüm Annenin Sırrıdır Çocuk Bilgileri