Alper Saldıran, Aşkın Tarifi kadrosuna katıldı

17.04.2021 Aşkın Tarifi
Aşkın Tarifi

Kanal D’nin başrolünde Kadir Doğulu’nun yer aldığı yakında izleyicisi ile buluşacak olan dizisi Aşkın Tarifi’nin kadrosuna Alper Saldıran dahil oldu. Taylan karakterine hayat vermeye hazırlanan başarılı oyuncu Saldıran; “Çekimlerin başlaması için sabırsızlanıyorum. Sürprizlerle dolu bir karakteri canlandırıyorum. İlk kez böylesine gizemli bir karakterle izleyici karşısına çıkacağım. Ben çok heyecanlıyım izleyicinin de çok seveceğini düşünüyorum. Aşkın Tarifi özlemini çektiğimiz tüm gerçek duyguları izleyenlere yaşatacak” dedi.

 

 

Fransız mutfağında Uzman Gaziantepli bir şefin heyecan dolu aşk hikayesini seyirci ile buluşturmaya hazırlanan Aşkın Tarifi’nin yapımını NTC Medya, yapımcılığını Mehmet Yiğit Alp üstleniyor. Yönetmen koltuğunda Deniz Koloş'un yer aldığı projenin yaratıcı yapımcısı Birsel Çıkıncı.  Senaryosunu Leyla Oter ve Doruk Erengül kaleme aldığı Aşkın Tarifi’nin genel hikayesi ise şöyle;
 
Tarifsiz bir aşk yolculuğuna çıkan Fırat, Doktor Aşk’a “aşk dersi” verebilecek mi? Yoksa ava giderken avlanacak mı?  Fırat, Aşkın Tarifini bulabilecek midir, ya da Aşkın Tarifi var mıdır?
 
Aşkın Tarifi yakında Kanal D’de... 
 

Paylaş

 

Tüm Aşkın Tarifi Bilgileri