1001 Tv > Haberler > Aile dizisinin karakterlerini yakından tanıyalım

Aile dizisinin karakterlerini yakından tanıyalım


06.03.2023 | Aile
Aile

Yarın akşam ilk bölümüyle ekrana gelecek olan, Show Tv'nin Ay Yapım imzalı yeni dizisi Aile'nin karakterlerini yakından tanıyalım. 

 

Aile
Aslan Soykan - KIVANÇ TATLITUĞ
Soykanların lideri. Ailesinin ruhunda bıraktığı hasarlarla muücadele ederken bir yandan ailesinin yıllardır devam ettirdiği karanlık işleri temizlemeye çalışır. Esprili ve eğlencelidir. '˜Volta' adında bir gece kulübünün sahibidir. Devin'e aşık olmasıyla hayatındaki tüm dengeler değişir.
 
Devin Akın - SERENAY SARIKAYA

İnsanların hayatlarına dokunmaya çalışan bir psikolog. Kendisi ve kız kardeşi Yağmur için hayatla tek başına mücadele etmiş, azimli bir kadındır. Kendisi gibi aileden yaralı Aslan'a aşık olması, onun miladı olacaktır. 
 

Aile

Hülya Soykan - NUR SÜRER

Aslan'ın annesi, Soykanların kraliçe arısı. Ailesini korumaya hayatını adamış; güçlü ve gözü kara bir kadındır. Çocuklarının, onun kurallarına göre yaşamasını ister. Otoritesinin sarsılması en büyük korkusudur. Devin'in hayatlarına girmesiyle en büyük korkusunu yaşamaya başlayacaktır.
 
Cihan Soykan - NEJAT İŞLER
Soykanların en büyük oğlu. Ailenin kara koyunu. Yaşanılan büyük bir olaydan sonra aileden kopmak zorunda kalır ve öfkeli, karanlık bir adama dönüşür. Soykanların tüm kirli işlerini Aslan'a devreder. Şimdilerde aileden uzak dursa da Aslan'la yolları kesişecektir.
 
Aile

Leyla Soykan Sayıcı - CANAN ERGÜDER

Aslan'ın ablası. Annesinin baskısını hayatının her döneminde üzerinde hisseden Leyla, istemediği bir evlilik yapmıştır. İki çocuk annesidir. Zaman içerisinde tüm renklerini kaybeden Leyla, artık hayatının iplerini eline alıp kaybettiği tüm değerleri için savaşacaktır.
 
İbrahim Soykan - LEVENT ÜLGEN
Aslan'ın amcası. Nam-ı diğer İbo. Zamanında ailenin başına kendisinin değil, kardeşi Yusuf'un geçmesini hala hazmedememiştir. Bu yüzden hak ettiğini almak için Soykanlarla kıyasıya bir rekabetin içine girer. Aslan'ın her işine taş koymaya çalışır.
Aile

Seher Soykan - EMEL GÖKSU

Aslan'ın kıymetlisi, demans hastası babaannesidir. Sivri dilli, inatçı bir kadındır. Hastalığı ilerlese de aile üstündeki etkisi hala güçlüdür.
 
Tolga Sayıcı - MERT DENİZMEN
Soykanların damadı. Aynı zamanda şirketin muhasebe müdürü. Hülya'nın dayatmasıyla Leyla ile evlendirilmiştir. Sessiz ve içten pazarlıklı bir yapısı olduğu için dikkat edilmesi gereken birisidir.

 

Bölüm fotoğrafları Bölüm özeti Oyuncu kadrosu Genel Bilgiler Haftalık Dizi Programı