Zehra gerçekleri öğreniyor! Hercai'nin yeni bölümünde neler yaşanacak?

21.11.2019 Hercai
Hercai

Ebru Şahin ve Akın Akınözü'nün başrollerini paylaştığı, Mia Yapım imzalı hercai bu hafta 22. bölümüyle ekrana geliyor. Dizinin yeni bölümünde neler yaşanacak?

Hazar’ın, Miran’ın adını vermesi Reyyan ve Miran arasındaki tüm dengeleri değiştirir.

Miran suçsuzluğunu haykırırken, Reyyan babasının ağzından çıkan sözlerin gerçekliğinden emin olurken Miran’ın bu zamana kadar rol yaptığını, hala intikamından vazgeçmediğini düşünür.

Ne yaparsa yapsın Miran’ın içindeki öfkeyi yok edemediğini anlayan Reyyan, bundan sonra ailesini korumak için mücadele etmeye ant içer.

 

 

Hazar’ın ağzından çıkan bir kelimenin her şeyi yakıp yıkacak kadar güçlü olması Miran’ı derinden yaralarken, Reyyan’ın kendisine haksızlık ettiğini düşünmektedir.

“Miran, Hazar ile Dilşah’ın oğlu!” Yıllar önce Dilşah’a vermiş olduğu sözün altında ezilen Esma, bu intikam oyununu sonlandırmak ve Hazar’la Miran’ı bir araya getirmek için elindeki mektubu Zehra’ya teslim eder.

Miran’ın gerçekte Hazar’ın oğlu olduğunu öğrenen Zehra, acaba Hazar’a mektubu teslim edip, Miran’ı içinde bulunduğu cehennemden çıkarıp kurtarabilecek midir?

Hercai'nin yeni bölümü 22 Kasım Cuma, Atv'de.


Paylaş

Yorum yapın

 

Tüm Hercai Bilgileri