Yılbaşı ekranda neler var?

31.12.2020 Sen Çal Kapımı
Sen Çal Kapımı

Tv kanalları, 2021'e birbirinden ünlü isimler, müzik ve mizahla giriyor. 2020'yi 2021'e bağlayan gecede ekranda neler izleyeceğimize yakından bakalım.

atv, yılbaşına sevilen yarışma programı “Kim Milyoner Olmak İster”le giriyor. Kenan İmirzalıoğlu’nun sunduğu bilgi yarışması “Kim Milyoner Olmak İster?” yılbaşı özel bölümü ile çok özel konuklarıyla ekranlarda olacak.
 
“Kim Milyoner Olmak İster” yılbaşı özel bölümüne 90’lara damga vuran değerli sanatçılar Serdar Ortaç, Burak Kut ve Emel Müftüoğlu konuk olacak.


Dijital plaform BluTV’nin yılbaşı gecesine özel sürprizleri daha önce duyurduğu Ata Demirer Gazinosu’nun yanı sıra, sevilen dizi Aynen Aynen’in yılbaşı özel bölümü ve BOOM by İbrahim Selim’in yılbaşı özel programı da yeni yıl gecesi BluTV’de ilk kez yayınlanacak.
 
BluTV’nin yılbaşı gecesi için hazırladığı bir diğer sürpriz ise BOOM by İbrahim Selim’in yılbaşı özel programı olacak. İbrahim Selim’in güncel konuları birbirinden ünlü konuklar eşliğinde ele aldığı; seyircilerin ise ilginç bilgiler eşliğinde kahkahaya boğulduğu BOOM by İbrahim Selim de 31 Aralık’ta BluTV’nin yılbaşı özel programı arasında yerini alıyor.

 

 

Kanal D’nin sevilen mizah programı Çok Güzel Hareketler 2, renkli konuklarıyla yılbaşı akşamı özel bölümüyle izleyici ile buluşacak. 
 
Eser Yenenler’in sunduğu özel bölümde, Hülya Avşar, Kibariye, Cengiz Kurtoğlu, Koray Avcı, Hande Subaşı, Çok Güzel Hareketler 1 ekibi, Emircan İğrek, Ege Kökenli, Anadolu Ateşi ve Çok Güzel Hareketler 2 ekibi sahne alacak. Yılmaz Erdoğan ise genel sanat yönetmenliğini yaptığı programda BKM Oratoryosu’nu yönettiği bölüm ile izleyici karşısına çıkacak. 
 
“Çok Güzel Hareketler 2 Yılbaşı Özel” bölümünün ardından, canlı yayında Milli Piyango Büyük İkramiye Çekilişi gerçekleşecek.


Show Tv, yeni yıla sevilen mizah programı Güldür Güldür Show Yılbaşı Özel ile giriyor. Eğlenceli skeçlerin ekrana geleceği program ayrıca Aslıhan Güner, Ayta Sözeri,  İsmail Demirci, Olun Toker, Sumru Yavrucuk, Yeşim Salkım'ı ağırlıyor.

 

Star’ın ilgiyle izlenen eğlence programı İbo Show, yılbaşı özel bölümünde yine ünlü isimleri ağırlıyor. Özel bölümün konukları ise; Bülent Ersoy, Seda Sayan, Serdar Ortaç, Hande Yener ve Şafak Sezer. 

 

 

TRT 1’in uzun soluklu aile dizisi “Kalk Gidelim” yılbaşı gecesinde yayınlanacak olan 135. bölümüyle ekranlara veda edecek. Dizinin final bölümünde müzik dünyasının ilgiyle takip edilen sanatçıları Gülşen, Kubat ve Göksel diziye konuk olacak. Sanatçıların ilk kez deneyimlediği oyunculuk performansları da ortaya renkli görüntüler çıkaracak. 

Tv8, bu yıl da yeni yıla, her yılbaşında en çok izlenen program olma unvanını koruyan O Ses Yılbaşı Özel ile giriyor. Jüri üyeleri Murat Boz, Hadise, Ebru Gündeş ve Beyazıt Öztürk ile yılbaşı akşamında izleyiciyi büyük sürprizler bekliyor. Bu yıl, O Ses sahnesine Kerem Bursin, Hande Erçel, Ezgi Mola, Cemal Can Canseven, Aleyna Tilki, Mert Fırat, Serhat Kılıç, Enis Arıkan, Hasan Can Kaya, Demet Özdemir, İbrahim Çelikkol, Özge Özder, Sinan Güleryüz, Miray Daner, Ayça Ayşin Turan, Nazlı Çelik, Burcu Özberk, Saadet Özsırkıntı, Mustafa Mert Koç ve Hakan Çalhanoğlu konuk oluyor.
 

Paylaş

Yorum yapın

 

Tüm Sen Çal Kapımı Bilgileri