Yeni nesil komedi dizisi 'Aile Şirketi' beIN CONNECT'te başlıyor

04.08.2020 Aile Şirketi
Aile Şirketi

Güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çeken ve "yeni nesil komedi dizisi" iddiasındaki ‘Aile Şirketi’, 6 Ağustos Perşembe günü, ilk üç bölümü ile Digiturk’ün internet tabanlı içerik platformu beIN CONNECT’te izleyicisiyle buluşuyor.

 
Başrollerinde Emrah Kaman, Özlem Öçalmaz, Eslem Akar, Can Sipahi, Cihan Durmaz ve usta oyuncu Müfit Kayacan’ın yer aldığı, yapımcılığını 25 Film’in üstlendiği dizide, Hande (Özlem Öçalmaz), turizm sektöründe profesyonel bir iş kadınıdır. Babasından aldığı destek sayesinde Hai Turizm adında bir turizm acentesi açan Hande’ye koşulan tek bir şart vardır, o da kardeşi Harun (Emrah Kaman) ile çalışmak. Harun’a her biri birbirinden farklı özelliklere sahip çalışanların da eşlik etmesiyle, ‘Aile Şirketi’ daha ilk bölümden izleyicileri kahkahaya boğmaya hazırlanıyor.

 

 

Bölümleri ortalama 20 dakikadan oluşan dizinin yönetmenliğini Koray Şahin üstlenirken, senaryosunu Murat Kaman ve Emrah Kaman’ın birlikte kaleme alıyor.
 
‘Aile Şirketi’, 6 Ağustos Perşembe günü yayınlanacak ilk üç bölümünün ardından her Perşembe iki yeni bölümüyle, beIN CONNECT platformunda yerini alacak ve istenildiği zaman izlenebilecek.  

Üyelik sistemiyle çalışan beIN CONNECT, ilk ay için ücretsiz deneme süresi imkanı da sunuyor.
Aile Şirketi

Paylaş

Yorum yapın

 

Tüm Aile Şirketi Bilgileri