Usta oyuncu Ahmet Mekin 'Kimse Bilmez'de

15.06.2019 Kimse Bilmez
Kimse Bilmez
Atv'nin yeni dizisi ‘Kimse Bilmez’in ikinci bölüm tanıtımı yayınlandı. Yeni bölüm tanıtımına usta oyuncu ‘Tuğrul Baba’ karakterini canlandıran Ahmet Mekin damga vurdu. 
 
Kimse Bilemez’in senaryosunu Hasan Burak Kayacı kaleme alırken, yönetmen koltuğunda ise Kartal Çidamlı ve U. Hakan Eren oturuyor.
 
 
USTA OYUNCU KAMERA KARŞISINDA
 
İkinci bölüm tanıtımına usta oyuncu Ahmet Mekin damgasını vurdu. Mekin, görme yetisi olmayan ‘Tuğrul Baba’ karakterini canlandırırken aynı zamanda da dizinin kilit ismi olacak. Ali’nin yetiştirme yurdundan hocası olan Tuğrul Baba, Ali’ye karanlıkta görmeyi öğreten bilge kişi. Tek arzusu ise ölmeden önce Ali’nin yıllar önce kaybettiği kardeşiyle kavuşması.

 

Başrollerini Keremcem (Ali), Özgü Kaya (Sevda), Engin Hepileri (Uygar) ve Burak Serdar Şanal’ın (Pilot) paylaştığı dizinin oyuncu kadrosunda; Zeynep Elçin (Duygu), Zehra Yılmaz (Tuğçe), Kubilay Penbeklioğlu (Köksal), Özlem Başkaya (Hayriye), Ferdi Kurtuldu (Hüdaverdi), Yiğit Koçak (Sinan), Selda Özbek (Meral), Hakan Altıner (İlhan), Timur Ölkebaş (Vedat), Burak Haktanır (Ergin), Onur Dikmen (Sarp), Mehmet Ali Kaptanlar (Samim), Adnan Biricik (Kurtbey) ve Ahmet Mekin (Tuğrul Baba) gibi usta isimler yer alıyor. 


Paylaş

Yorum yapın

 

Tüm Kimse Bilmez Bilgileri