Sinem Ünsal: Nazlı’nın empati nedir, bizlere tekrar hatırlatıyor olması beni çok etkiliyor

06.01.2020 Mucize Doktor
Mucize Doktor

 Fox TV ekranlarında yayınlanan ve reyting rekorları kıran Mucize Doktor’un başarılı ismi Sinem Ünsal, MAG Ocak sayısı için Emre Yunusoğlu objektifinin karşısına geçti.

 
Canlandırdığı Nazlı karakterinde kendinden özelliklerin olduğunu belirten başarılı oyuncu, “Nazlı’nın otizmli bir bireyle tamamen insani bir yerden ilişki kurma çabası, empati nedir bizlere tekrar hatırlatıyor olması beni çok etkiliyor” diye belirtiyor. 
 
Mucizelerin sebepsiz olmadığını belirten Sinem Ünsal, kendi hayatı ile ilgili en büyük mucizesini ise şöyle özetliyor: “ Aklıma gelen tek bir anı yok. Beni mutlu eden her şeyi yüksek duygularla karşılıyorum, mucizevi kılıyorum. Mucizeleri seviyorum.” 

 

 

Aşk konusunda cesur olduğunu da belirten güzel oyuncu Sinem Ünsal, “ Aşk konusunda fazlasıyla cesurum. Olumsuz bir geri dönüş alma ihtimali bile hislerimi açık yaşamam konusunda beni yıldırmıyor” dedi.
 
“Çok sabırsızım. Aklımdan geçen şeylerin hemen gerçekleşmesini istiyorum”
 
“Benim için aşk istemsiz hareket etmek gibi bir şey. Bugünlerde bana da kendimi çok özgür ve şanslı hissettiren bir aşk var hayatımda”

Paylaş

Yorum yapın

 

Tüm Mucize Doktor Bilgileri