Settar, öğrendiği yeni bir bilgiyle katile bir adım daha yaklaşıyor... Alef'in yeni bölümünde neler yaşanacak?

08.05.2020 Alef
Alef

Kenan İmirzalıoğlu, Ahmet Mümtaz Taylan ve Melisa Sözen'in başrollerini paylaştığı; BluTV ve FX’in ortak projesi Alef bu hafta 6. bölümüyle ekrana geliyor. Türkiye’de Emin Alper'in yönettiği, Emre Kayış'ın kaleme aldığı, MAY Prodüksiyon imzalı dizinin yeni bölümünde Kemal ve Settar bu kez ayrı yollardan da olsa aynı soruların peşinde. Rahmi Görener ile Güneş arasındaki bağlantı nedir? Güneş’ten kalanlar Settar’ın yolunu aydınlatacak mıdır?

 
Alef'in 6. bölümünde Settar, öğrendiği yeni bir bilgiyle katile bir adım daha yaklaşacak.
 
Settar tek başına
 
Kemal ile ettiği kavganın ardından araştırmasına tek başına devam eden Settar, oğlu Güneş’in odasına uzun zaman sonra ilk kez girer. Oğlu Güneş’ten kalan bir şey, Settar’ın dikkatini çekmek üzere onu odada beklemektedir. 
 
Settar, sahilde balık tutan bir adama rastlayıp sohbet ettiği sırada Kireçburnu ile Anadolu Feneri arasında güçlü bir akıntı olduğunu öğrenir. Bu bilgi, Settar’ın avcılık sezgilerini harekete geçirecek ve cinayetlerin sırrını çözmeye yaklaştıracaktır.

 

 

Kemal, Settar’ın hikayesini öğreniyor
 
Mahmut, Kemal ile Settar arasındaki tartışmayı öğrenir ve Kemal ile konuşur. Kemal bu konuşmada Settar’ın oğlunun ölümü ve hakkında bilmediği başka pek çok şeyi öğrenir. Kemal, bu bilgilerle ve kendi bildiği yöntemlerle cinayetlerin sırlarını çözmek üzere tek başına işe koyulur.
 
Alef'in yeni bölümü bu akşam, 21.30’da yayında!
 
Bölüm galerisinin tamamı için tıklayın.

Paylaş

Yorum yapın

 

Tüm Alef Bilgileri