Seni Çok Bekledim'in, Mesaieed Çölü'nde gerçekleşen safari sahnelerinden kareler yayınlandı

22.12.2020 Seni Çok Bekledim
Seni Çok Bekledim

Star’ın yakında seyircisi ile buluşmaya hazırlanan yeni dizisi ‘Seni Çok Bekledim’in çekimleri Doha’da devam ediyor. Doha’nın güneyinde yer alan ‘Mesaieed Çölü’nde gerçekleşen ve üç gün süren çekimlerde, hem zorlu hem de keyifli anlar yaşandı.

 
Skala Yapım ve DNZ Film imzalı, başrollerini Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu’nun paylaştığı Seni Çok Bekledim Katar çekimleri devam ediyor. Katar’da çekilen ilk Türk dizisi olan ‘Seni Çok Bekledim’in, Doha’nın güneyinde yer alan ‘Mesaieed Çölü’nde gerçekleşen ve üç gün süren çekimlerde, keyifli anlar yaşandı. 

 

 

Gün batımında gerçekleşen çöl safarisi sahneleri için Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu’nun at üstünde birlikte çekilen kareleri, beğeni topladı.
 
Kadir (Özcan Deniz) ve Ayliz (İrem Helvacıoğlu)  arasındaki  zor ve tutkulu aşkı anlatan Seni Çok Bekledim’in yönetmenliğini Şahin Altuğ yapıyor. Oyuncu kadrosunda ise; Mustafa Uğurlu, Yıldız Kültür, Caner Şahin, İlhan Şen, Lila Gürmen, Ali İpin, Durul Bazan, Türkü Turan, Hakan Ummak, Sibel Şişman, Gürkan Güzeyhuz, Şehsuvar Aktaş, Mehmet Ulay, Selen Domaç, Nihan Büyükağaç, Damla Makar gibi başarılı isimler yer alıyor.   


Paylaş

Yorum yapın

 

Tüm Seni Çok Bekledim Bilgileri