Sencer ve Turna'nın destansı aşkı çok konuşulacak

12.10.2020 Uyanış: Büyük Selçuklu
Uyanış: Büyük Selçuklu TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve başladığı günden beri geniş bir izleyici kitlesine ulaşan ‘Uyanış: Büyük Selçuklu’, büyük bir aşk hikayesini ekranlara taşıyor. Dizinin başrol oyuncularından Ekin Koç ve Sevda Erginci’nin hayat verdikleri Sencer ve Turna arasındaki aşk, izleyicileri duygu dolu bir yolculuğa çıkaracak.

İlk defa bu projede bir araya gelen, genç kuşağın sevilen oyuncuları Ekin Koç ve Sevda Erginci’nin hayat verdiği Sencer ve Turna arasında filizlenen aşk, her geçen bölüm izleyicileri kendine çekecek. İkilinin arasındaki uyumun, ekran başındakilerden tam not aldığı dizinin ilerleyen bölümlerinde Sencer ve Turna arasındaki dengeler değişecek. İmkansız bir aşkın kahramanları olarak seyircilerle buluşan Koç ve Erginci, şimdiden yılın ekran çiftlerinden biri olarak gösteriliyor.

 

 

Ekin Koç, Buğra Gülsoy, Hatice Şendil, Gürkan Uygun, Leyla Lydia Tuğutlu, Sevda Erginci, Mehmet Özgür, Cemal Toktaş, Osman Sonant, Leyla Feray, İlker Kızmaz, Ali Gözüşirin, Çiğdem Selışık Onat, Murat Garipağaoğlu, Nik Xhelilaj ve Erdem Akakçe gibi isimlerden oluşan zengin oyuncu kadrosuna sahip olan ‘Uyanış: Büyük Selçuklu’, yeni bölümleriyle her Pazartesi saat 20:00’da TRT 1 ekranlarında olacak.


Paylaş

Yorum yapın

 

Tüm Uyanış: Büyük Selçuklu Bilgileri