Sen Çal Kapımı'nın yeni bölüm çekimleri Anyalya'da gerçekleşti

10.08.2020 Sen Çal Kapımı
Sen Çal Kapımı
Kerem Bürsin ve Hande Erçel'in başrollerini paylaştığı, yönetmen koltuğunda Altan Dönmez’in oturduğu ve senaryosunu Ayşe Üner Kutlu’nun kaleme aldığı, MF Yapım imzalı “Sen Çal Kapımı” dizisinin ekibi, geçtiğimiz haftalarda çekimler için Antalya’ya gitti.
 
Sevilen romantik komedinin başrolleri Kerem Bürsin ve Hande Erçel Antalya’da çekimler sırasında birbirinden güzel pozlar verdiler. Bige Önal, Anıl İlter, Çağrı Çıtanak, Başak Gümülcenioğlu’nun da eşlik ettiği Antalya serüveninde oyuncular keyifli dakikalar geçirdiler.
 
Dizinin yayınlanan yeni tanıtımında, iş nedeniyle Antalya’ya gitmesi gereken Engin Sezgin’i (Anıl İlter) yalnız bırakmak istemeyen ortağı Serkan Bolat (Kerem Bürsin) nişan sözleşmesi gereği Eda Yıldız’ı (Hande Erçel) da yanında götürecektir ve Antalya macerası başlayacaktır.

 

 

Dizi oyuncu kadrosunda; Kerem Bürsin ve Hande Erçel’in yanı sıra Neslihan Yeldan, Bige Önal, Evrim Doğan, İsmail Ege Şaşmaz, Anıl İlter, Melisa Döngel, Çağrı Çıtanak, Elçin Afacan, Sitare Akbaş, Başak Gümülcinelioğlu, Alican Aytekin, Sarp Bozkurt, Ahmet Somers, Dorukhan Kenger ve İlkyaz Arslan gibi başarılı isimleri de barındıyor.
 
Yaz ekranının iddialı dizisi “Sen Çal Kapımı”nın yeni bölümü, 12 Ağustos Çarşamba saat 20.00’de FOX’ta.
 


Paylaş

Yorum yapın

 

Tüm Sen Çal Kapımı Bilgileri