Selma Ergeç 'Atiye'nin 3. sezon kadrosuna katıldı

04.08.2020 Atiye
Atiye

Netflix’in Beren Saat ve Mehmet Günsür'ün başrollerini paylaştığı ve önümüzdeki aylarda 2. sezonuyla ekranda olacak orijinal dizisi “Atiye” üçüncü sezonunun çekmleri için geçtiğimiz hafta sete çıktı. Dizinin kadrosuna yeni oyuncular katıldı.

 
Atiye'ye yeni oyuncular katıldı
Sevilen oyuncu Selma Ergeç, Göbeklitepe’de gizemli bir cam ustası olan "Umut" karakteriyle izleyici ile buluşurken çocuk oyuncu Lara Tonka ise Atiye ve Erhan’ın kaderlerini değiştirecek "Aden"i canlandıracak. Kadrosunda Metin Akdülger, Melisa Şenolsun, Başak Köklükaya, Tim Seyfi, Civan Canova, Meral Çetinkaya ve 2. Sezonda kadroya dahil olan Senan Kara gibi başarılı oyuncuların bulunduğu Atiye’nin 3. sezon konusu ise şöyle:

 

 

Bu güne kadar çıktıkları yolculuklarda kendilerini keşfetmeyi başaran Atiye (Beren Saat) ve Erhan’ı (Mehmet Günsür) şimdi çok daha zor bir serüven bekliyor. Geçmişlerine ait tüm sırlara sahip küçük bir kız çocuğu beklenmedik bir şekilde hayatlarına girer. Bu gizemli kızın rehberliğinde yeni bir maceraya atılan Atiye ve Erhan geçmiş ve geleceğin tüm sırlarını birlikte çözmeye çalışacaklar.
 
3. sezonda Atiye'nin soyunun izleri, bizi Göbeklitepe'nin sırrına götürecek ve bu sır dünyanın geleceğini belirleyecek...
Atiye'ye yeni oyuncular katıldı

Paylaş

Yorum yapın

 

Tüm Atiye Bilgileri