Netflix'in, yeni orijinal dizisi Jurassic World Kretase Kampı'nın fragmanı ve afişi yayınlandı

28.07.2020 Atiye
Atiye
Netflix, merakla beklenen yeni orijinal animasyon dizisi 'Jurassic World Kretase Kampı'nın tanıtım fragmanını ve afişini paylaştı.
 

Netflix - Jurassic World Kretase Kampı

 
DreamWorks Animation stüdyolarında hazırlanan ve  Steven Spielberg, Colin Trevorrow, Frank Marshall, Scott Kreamer, Aaron Hammersley ve Lane Lueras'ın yapımcısı olduğu dizi 22 dakikalık 8 bölümden oluşacak.
 

Netflix - Jurassic World Kretase Kampı

 
Animasyon diziyi Türkçe olarak Efe Berk Çolak (Darius), Yasemin Ertorun (Brooklyn), Alişan Özkan (Kanji), Nihan Omuz (Sammy), Ali Hekimoğlu (Ben), Zeynep Ecem Güneş (Yaz), Gazde Katsa (Roxie), Serdar Akülker (Dave) seslendiriyor. 
 

Netflix - Jurassic World Kretase Kampı

 

 


Gişe rekortmeni film Jurassic World ile aynı zamanda geçen Jurassic World Kretase Kampı, Isla Nublar'ın diğer ucundaki yeni bir macera kampında mahsur kalan altı gencin hikâyesini anlatıyor. Filmdeki olaylarla beraber dinozorlar adanın dört bir yanına dağıldığında bu gençler, hayatta kalmak için kendilerinden ve kamp arkadaşlarından başkasına güvenemeyeceklerini fark ederler. Dış dünyaya ulaşamayan altı genç, dinozorlardan kurtulmak ve tüm dünyayı tehdit edecek kadar derin gizli sırları ortaya çıkarmak için el ele vermek zorundadır. Birer yabancı olarak başladıkları bu macerada önce arkadaş sonra da aile olmaları gerekecektir.
 

Netflix - Jurassic World Kretase Kampı


Jurassic World Kretase Kampı, 18 Eylül 2020'de Netflix'te izleyicisi ile buluşacak. 

 
Jurassic World Kretase Kampı tanıtım fragmanı:
 
https://www.youtube.com/watch?v=khkntqKrKpQ  

Netflix - Jurassic World Kretase Kampı


Paylaş

Yorum yapın

 

Tüm Atiye Bilgileri