Netflix'in yeni orijinal Türk dizisi 50m2'nin fragmanı yayınlandı

04.01.2021 50 m2
50 m2

Yeniden doğmak için 50 metrekareye ihtiyacı var. Ancak 50 metrekareye kaç hayat sığar? 

Burak Aksak'ın yazdığı ve Selçuk Aydemir'le yönettiği, BKM yapımı, Netflix'in yeni orijinal Türk yapımı dizisi 50m2'nin fragmanı yayınlandı.
 

50m2


Engin Öztürk'ün başrolünü üstlendiği;  Aybüke Pusat, Kürşat Alnıaçık, Cengiz Bozkurt, Tolga Tekin, Yiğit Kirazcı, Özgür Emre Yıldırım, Tuncay Beyazıt, Tuğçe Karabacak, Hasan Yalnızoğlu, Murat Kılıç ve Gürkan Uygun'un da oyuncu kadrosunda yer aldığı dizi, 27 Ocak’ta tüm dünyayla aynı anda Netflix’te izleyici karşısına çıkacak.
 

50m2

Kara komedi türündeki 50m2'nin konusu ise şöyle:

 

 

İkinci bir şansı elde etmek kolay ama onu değerlendirmek sanıldığından daha zordur. Gölge, kendisini büyüten Servet Nadir’in kirli işlerini yapmaktadır. Çocukluğuna dair hiçbir şey hatırlamayan Gölge, kendisini geçmişe bağlayan fotoğrafın peşinde koşmaktadır. Fotoğraftakilerin kim olduğunu araştırdıkça aslında bir yalanın içinde yaşadığını anlar. Servet Nadir’in sırlarıyla beraber kaçan Gölge, Güzelce Mahallesindeki 50 metrekarelik terzi dükkanına sığınır. Mahalleli onu ölen terzi Adil’in oğlu Adem zanneder. Karanlık geçmişinin köşeye sıkıştırdığı Gölge’nin gidecek başka bir yeri yoktur ve yeni kimliğiyle 50 metrekarelik terzi dükkanında yaşamaya başlar. Ne kadar zorlu olsa da mahalle Gölge’yi, Gölge de mahalleyi değiştirecektir.
 

50m2 resmi fragmanı:

https://www.youtube.com/watch?v=P21mhB-Ea9A

 

 

50m2

50m2

50m2


Paylaş

Yorum yapın

 

Tüm 50 M2 Bilgileri