Melahat'in zor anları izleyicilere hüzünlü anlar yaşatacak

18.08.2018 Egenin Hamsisi
Egenin Hamsisi

TRT 1 ekranlarında komik ve eğlenceli sahneleriyle izleyicilerin ilgi odağı olan Ege’nin Hamsisi, 20 Ağustos Pazartesi akşamı yayınlanacak 6. Bölümde izleyenlere hüzünlü anlar yaşatacak. 

 

 


Dizide, kız arkadaşı Zeynep’le (Bestemsu Özdemir) tekne sefası yapmak isteyen Deniz (Uraz Kaygılaroğlu)’i tatsız sürprizler beklemektedir. Denizin ortasında kalan iki genç, kurtulmanın yollarını ararken, aileleri merak içindedir…  Zeynep’in babası Şevket (Uğur Çavuşoğlu) kızını işte mesaide bilirken, Deniz’in tekneyle açıldığını öğrenen Melahat (İclal Aydın), kıyıda merak ve endişeyle onların dönmesini beklemektedir. Saatler geçip de bir haber alınamayınca Melahat, kızı Derya’ya sarılarak gözyaşlarına boğulur. Eşini de bir deniz kazasında kaybeden Melahat’i yatıştırmak mümkün olmaz. 
Ege’nin Hamsisi’nin 6. Bölümündeki bu sahneler çekilirken gerçekten ağladığını ve üzüntüden kahrolduğunu belirten İclal Aydın, “Ben bir anne olarak Ege’nin Hamsisi’nde her zaman Melahat’ın yerine kendini koyduğunu söyledi.
 

 

 


Deniz ve Zeynep’in gece denize açılması ve sabaha kadar bir haber alınamaması onu çok üzdü. Melahat, canından çok sevdiği oğlunun başına bir şey gelecek diye gözyaşlarına boğuldu. En çok zorlandığım sahnelerden biriydi. Allah kimseye böyle bir olayı yaşatmasın.” dedi. 
Denizin ortasında tekneleri bozularak mahsur kalan Zeynep ve Deniz, sağ salim kasabaya dönecek ve ailelerine kavuşacak mı, Ege’nin Hamsisi’nin 6. Bölümünde izleyeceğiz. 
 

Ege’nin Hamsisi’nin hüzünlü ve eğlenceli sahneleriyle beğeni toplayacak 6. Bölümü, 20 Ağustos Pazartesi akşamı saat 20.00’de TRT 1 ekranlarına gelecek. 
Yapımcılığını Köprü Film-Ferhat Eşsiz’in üstlendiği dizide başrolleri, İclal Aydın, Uğur Çavuşoğlu, Uraz Kaygılaroğlu, Bestemsu Özdemir, Asuman Dabak, Eser Eyüboğlu, Haldun Boysan, Uğur Demirpehlivan, Hakan Bilgin, Cem Cücenoğlu, Mustafa Şen, Bengi Öztürk, Utku Ateş paylaşıyor. 
 

Paylaş

Yorum yapın

 

Tüm Egenin Hamsisi Bilgileri