Kimse Bilmez seti, dünyanın her yerinden izleyicilerini ağırlıyor

09.09.2019 Kimse Bilmez
Kimse Bilmez

Atv’nin, Baba Yapım imzalı sevilen dizisi Kimse Bilmez, sürükleyici hikayesiyle Türkiye sınırlarını aşarak birçok ülkede  seyircisini ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Öyle ki, diziyi Azerbaycan’dan takip eden 8 kişilik bir aile, tam 2 bin 250 km yol yaparak çekimlerin yapıldığı Üsküdar’a ulaştı. 

 
AZERBAYCAN’DA HERKES BU DİZİYİ İZLİYOR 
 
Yayınlandığı tarihten beri ‘Kimse Bilmez’ dizisini takip ettiklerini anlatan Azerbaycanlı iş adamı İlham Alakbarov, tüm ailesini yanına alarak dizi setine geldiklerini anlattı. Bu hatıra fotoğrafının özellikle çocukları için çok önemli olduğunu anlatan Alakbarov; “Kimse Bilmez dizisi Azerbaycan’da herkes tarafından izleniyor. Biz ailecek asla kaçırmıyoruz. Ailem oyuncuları yakından görebilmek için İstanbul’a gelmek istedi. Ben de tam 2 bin 250 km yol yaparak iki günde Bakü’den buralara kadar geldim. Sadece ailem değil ben de dizinin sıkı bir takipçisiyim” dedi.

 

 

DÜNYALAR ONLARIN OLDU 
Azerbaycan’dan gelen misafirleri set arasında karşılayan Keremcem ve Özgü Kaya, bu sevgi karşısında hayranlarıyla bir süre sohbet etti. Daha sonra onlarla fotoğraf çekilen Keremcem ve Özgü Kaya, tüm Azerbaycanlı hayranlarına selam gönderdi.
 
 
BİRÇOK ÜLKEDEN HAYRANLARI VAR 
‘Kimse Bilmez’ dizisi Azerbaycan, Rusya ve Balkanlar başta olmak üzere birçok ülkeden izlenmeye devam ediyor. Dizinin hayranları ise, sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla ne kadar sıkı bir ‘Kimse Bilmez’ takipçisi olduklarını her fırsatta gözler önüne seriyor. Bu sevgiye kayıtsız kalmayan bazı dizi oyuncuları da, sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla, her dilden mesajlar yayınlayarak takipçilerine sesleniyor. Dizinin başrol oyuncularından Burak Serdar Şanal da, sete Dubai’den gelen bir hayranıyla sohbet ederek sosyal medya hesabından hayranıyla çektiği bir videoyu paylaştı.

Paylaş

Yorum yapın

 

Tüm Kimse Bilmez Bilgileri