Keremcem'in hayranları Kimse Bilmez setini ziyaret etti

08.07.2019 Kimse Bilmez
Kimse Bilmez

Atv’nin Baba Yapım imzalı dizisi Kimse Bilmezin setini, başrol oyuncusu Keremcem’in fanları bastı. Beklemediği bir anda fanlarını karşısında gören Keremcem, bu sevgiyi karşılıksız bırakmayarak hayranlarıyla hem sohbet etti hem de fotoğraf çekildi.

 
 
KUVVETLİ BİR İSTİHBARAT AĞI
 
Sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarla sette eğlenceli dakikalar geçirdiğine her fırsatta vurgu yapan Keremcem, bu kez fanlarının yaptığı ani baskınla şok oldu. Kendi aralarında kuvvetli bir istihbarat ağı olan fanlar, ünlü oyuncuyu adeta adım adım takip ederek her fırsatta sevgilerini göstermek için yarış

 

 

14 YILLIK FAN GURUBU
 
Keremcem’e ulaşabilmek için her yolu deneyen fanlar, ünlü oyuncunun sevdiği yiyeceklerden tutun da nelerden hoşlandığına kadar her türlü bilgiye hakim. 14 yıldır aynı fan gurubu tarafından takip edildiğini ve artık onları yakından tanıdığını belirten Keremcem; “Adeta elimde büyüdüler. Onların çocukluklarını biliyorum” diyerek sevgisini dile getirdi.
 
 
 
“KEREMCEM TAKİP EKİBİ” İŞ BAŞINDA 
 
Keremcem’i takip etmek için kurdukları ‘Keremcem takip ekibi’ başlıklı WhatsApp gurubundan haberleşen fanlar, ünlü oyuncu neredeyse rotalarını o yöne çeviriyorlar. İlk lokasyon bilgisinin WhatsApp’tan paylaşılmasının ardından; kimi farklı şehirden yola çıkıyor, kimi sınavını iptal ediyor ve kimi de Keremcem’in sevdiği kurabiyelerden alıyor. En önemlisi de bu sevgi, hayranı oldukları Keremcem tarafından hiç bir zaman karşılıksız kalmıyor.

Paylaş

Yorum yapın

 

Tüm Kimse Bilmez Bilgileri