Keremcem, rolü için kendisini üç ay hazırlık kampına aldı

12.06.2019 Kimse Bilmez
Kimse Bilmez

Atv’nin yeni dizisi Kimse Bilmez'in başrol oyuncularından Keremcem, rolü için üç aydır kendini hazırlık kampına aldı. Başarılı oyuncu, Hollywood yıldızlarını çalıştıran hocalardan savaş sanatı eğitimleri aldı.

 
Hem sıra dışı hem de aksiyon dolu!
 
Yapımcılığını Baba Yapım, yönetmenliğini Kartal Çidamlı ve U. Hakan Eren’in üstlendiği Kimse Bilmez’in aksiyon dolu sahneleri için bir süredir özel eğitmenlerle hazırlanan Keremcem, ekranlarda adeta fırtına estirecek. Esrarengiz bir geçmişe ve sıra dışı yeteneklere sahip olan ‘Ali Hoca’ karakterine hayat veren ünlü oyuncu,  bir yandan sakin bir karaktere hayat verirken bir yandan da aldığı eğitimlerle yaşanan olaylara karşı savunmacı kimliğini ortaya koyacak.

 

 

Eğitim dönemi boyunca haftanın 5 günü çeşitli dersler alan Keremcem, boks, kick boks, Filipin Savaş Sanatları (Kali) ve ateşli silah temel eğitim dersleri aldı.  Ünlü oyuncu Hollywood Aksiyon Koreografi Eğitimi’ni; Fatih Uğurlu’dan, Filipin Savaş Sanatları Eğitimi’ni ise Mert Hüseyin Gürsoy’dan aldı.
 
Aksiyon sahnelerinde dublör kullanmayacak!
 
Aldığı eğitimlerin dizi çekimleri süresince devam edeceği öğrenilen Keremcem, set olmayan günlerde eğitimine devam edecek. Aynı zamanda aksiyon sahnelerinde de dublör kullanmayacağını açıklayan oyuncu, aldığı eğitimler sayesinde tüm zorlu sahnelerin üstesinden tek başına gelecek. Aksiyon dolu sahnelerin dışında yayınlanan fragmanlarda namaz kılarken de görüntüleri paylaşılan Keremcem, karakteri ile seyircide büyük merak oluşturdu.
 
Başrollerini Keremcem, Özgü Kaya, Engin Hepileri ve Burak Serdar Şanal’ın paylaştığı dizide Zeynep Elçin, Zehra Yılmaz, Ferdi Kurtuldu, Kubilay Penbeklioğlu, Özlem Başkaya, Yiğit Koçak, Selda Özbek, Hakan Altıner, Timur Ölkebaş, Burak Haktanır, Onur Dikmen, Mehmet Ali Kaptanlar, Adnan Biricik ve Ahmet Mekin gibi usta isimler de yer alıyor.

Paylaş

Yorum yapın

 

Tüm Kimse Bilmez Bilgileri